Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire abnormális,hog...

Tényleg ennyire abnormális,hogy van 100 felsőm és kb 20 nadrágom, 10 világ márkás parfümöm? 22/L

Figyelt kérdés
4 éve dolgozok,sima admin fizuból hoztam ezt össze . Semmi másra nem költöttem,csak ezekre meg kajára. Mégis az emberek nagyon furcsan szoktak rámnézni ,hogy hónapokig nem vagyok ugyanabba a ruhába .
2021. okt. 26. 09:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
43%

Ha ennyid van és ennyi marad is az nem gond, de ha nem tudod abbahagyni a vásárolgatást az már nagyon gáz. Akkor irány a pszichológus.


Ha meg kidobálod a régieket, csak hogy újat vehess az még rosszabb. Nem az számít hogy éppen mennyid van, hanem hogy életed során mennyit veszel.


Sajnos nyugaton nem ritka, hogy nő feleslegesen sok ruhát vásárol és ez elég nagy környezetrombolást okoz.


A férfiak többsége nem veszi észre, hogy hónapokig nincs rajtad ugyanaz. Minket nem érdekelnek a ruhák. Számunkra az csak csomagolás. Gondolj a fagasztott zöldborsó tasakjára. Kb annyira számít.

2021. okt. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
3# Pont, hogy nem szokatlan...
2021. okt. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
66%
Szexualitás kategória?
2021. okt. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
43%

1.) Az "emberek" alatt nőket és meleg férfiakat értesz ugye? Mert egy átalg pasi biztos nem mond ilyet vagy csodálkozik rá, hogy "jé, 3 hete nem láttam rajtad azt a szürke pólót mint amit múlthét előtt előtt csütörtökön hordtál"

Szóval nekem kamu szag, nem mondanak ilyet az emberek.


2.) Ja mindenkinek van hobbija, hóbortja stb amire szívesen költ. De valamennyire kiábárándító egy olyan ember (hacsak nem egyéjszakás dugásra kell) akinek nincsenek terve, motivációja, céljai az életben. Mármint nem tudnék komoly jövőt elképzelni olyannal aki nek az életcélja, hogy a minimális létszükségleteit leszámítva csak az ilyen szatokat gyűjtögeti.


3.) Ez szerintem nem szexualitás témakörbe való kérdés

2021. okt. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
58%

Aki 4 évnyi pénzét csak ilyen szarokra költi (bocsánat, persze mindenkinek lehet hobbija, de ez az én véleményem), az az én szememben fura.


Azt hiszem, ilyen az, amikor a balkáni veretést kimaxolod. (Bocs, ez is egy vélemény)

2021. okt. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
16%

10 parfüm az abnormális.

20 nadrág az nem tűnik soknak.

2021. okt. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
69%

ki nez furan?! nekem ennel sokkal

tobb ruham van, megse nez senki furan. eleve nem ertem, emberek hogy tudjak igy szamontartani, hogy a masikon mikor milyen ruha van, meg hogy hany parfumje van otthon.

rolam se tudja egy random ismeros, hogy mennyi ruham van, a baratnoim tudjak, neha megjegyzik, hogy sok, de nekik is sok van. senkit nem erdekel ez szerintem.

2021. okt. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk környezetszennyezés és fenntarthatóság szempontjából nem túl baráti ennyi ruha vásárlása.


Amúgy csak kicsit fura.

2021. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem abnormális.
2021. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Metionin ***** válasza:
60%
Szerintem 100 felső sok de a te dolgod. Ha semmi másra nem kell költened, akkor persze hogy össze tudtál ennyit vásárolni 4 év alatt. Kérdés, hogy tényleg kihasználod-e őket vagy fele csak áll a szekrényben.
2021. okt. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!