Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire abnormális,hog...

Tényleg ennyire abnormális,hogy van 100 felsőm és kb 20 nadrágom, 10 világ márkás parfümöm? 22/L

Figyelt kérdés
4 éve dolgozok,sima admin fizuból hoztam ezt össze . Semmi másra nem költöttem,csak ezekre meg kajára. Mégis az emberek nagyon furcsan szoktak rámnézni ,hogy hónapokig nem vagyok ugyanabba a ruhába .
2021. okt. 26. 09:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
76%

Ja férfiként egyszer tüntfel,hogy csajom full kékben volt.

Amugy fingom sincs mikor mit viselt. Nem fontos,lènyegtelen részlet.



#6:mosógép? Az egyiket viseli a másikat mossa,száritja.


Amugy azt írta honapokig nem ugyaabban ruhában.ami jelentheti hogy hetente vált ruhát akkor a nadrág kirat majd fèlévig a felső meg 2évig.

2021. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem rengeteg. Alapvetően azt mondanám, mindenkinek a magánügye... de a túlfogyasztás az egész bolygóra hatással van.
2021. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
51%

azért ez nem olyan rettenetes ha hordja is őket.

Az angolok azok rettenetesek:megveszik egyszer hordják aztán megy second hand-be.

Meg a hugom vesz nekem egy rakás ruhát olyat ami marhara nem a stilusom. Mi frászt csináljak vele? Foglalják a helyet!

2021. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
48%
Miért lett lepontozva mindenki, aki szerint sok? Véleménykérő kérdés, vagy csak önigazoló?
2021. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
48%

#24

A kérdező egyedül nem tud ennyire lepontozni.

Sokan lepontozták pl, hogy szerintem 10 parfüm az abnormálisan sok.

2021. okt. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
53%

25: mondjuk en nem ertem, miert lenne 10 parfum abnormalisan sok. most osszeszamoltam, nekem 8 van, ezek kozott akad 30 ezres chanel is, meg 6 ezres drogerias is, de egyaltalan nem vagyok olyan nagy parfumos vagy ‘gyujto’, egyszeruen csak szeretem, ha tobb illat kozul tudok valogatni es van nyari, konnyedebb illatom meg teli testesebb, fuszeresebb. illetve olyan, amit alkalomra magamra fujok, meg olyan is, amit hetkoznapra sima munkanapon pl. nem szeretem ugyanazt az illatot hasznalni pl. egy esti elegans vacsorara, mint ami a hetkoznapi rohangalos ‘egyszeru’ illatom.

lehet, neked ez tulzas es te elvagy 1 vagy 2 parfummel is, de szerintem amit leirtam, az eleg messze van az ‘abnormalistol’.


illetve nem azzal fogom tonkretenni a foldet, hogy van 20 nadragom, mikor se gyerekem, se nem dohanyzom, se nem jarok autoval es odafigyelek pl. arra, hogy ne vegyek annyi elorecsomagolt kajat stb. a legkarosabb a tulnepesedett bolygonak meg mindig az, amikor valaki orrba-szajba szuli a kolykoket, ezzel lesz a legnagyobb okologiai labnyomod, nem azzal, hogy sok a ruhad.

persze a fast fashion nem jo es az ertelmetlen vasarlas karos, ez alairom, de meg mindig kevesbe vagyok en terhes a foldnek, mint egy olyan, aki a sarki boltba is autoval megy es napi szinten 2 pet palackos vizet megiszik, emellett meg 3 gyereke van. mindenbe bele lehet kotni, hogy karos a foldnek.

2021. okt. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
18%

#26

Hogy használsz el annyi parfümöt? Vagy deciszámra locsolod magadra, vagy megromlik a fele. Régen 1-2 parfümöm volt egyszerre, mindennapos használat mellett se fogytak el. :D

Egyébként nézz utána, a parfüm hihetetlenül alapanyagigényes dolog, rengeteg mindent kell megtermelni (föld- és vízfelhasználás) egy üvegnyihez.


Az ökológiai lábnyom a túlfogyasztástól lesz nagy. Mindenfajta túlfogyasztástól, legyen az műanyag vagy ruha.

2021. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!