Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sürgős! Mit vennétek egy...

Sürgős! Mit vennétek egy srácnak a 20. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Már feltettem ezt a kérdést, de nem kaptam választ, nekem meg nagyon sürgős és fontos!

A bátyámról lenne szó, annyira nem vagyunk nagy testvéri viszonyba, szinte mindene megvan így nehéz a választás.

Szereti a ruhákat a cigit az alkoholt a bulikat és önmagát :P Na meg bármilyen NORMÁLIS ötlettel előállhattok, csak ne nagyon drágába gondolkozzatok, nem baj ha valami poénos tárgy az. :)


2010. szept. 8. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Én férfinak mindig kiméretek teát teaházban, általában szeretik. Likőr ízesítésű is van, ha szereti az alkoholt.


Lehet a környéketeken mini üvegeket kapni? Mini unicum, mini metaxa vagy akármi. Van aki ezeket gyűjti is.

2010. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Budapesti teaházak gyűjteménye, én az V. kerületbe járok.


[link]

2010. szept. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ír krémlikőr 560,-

Whiskey tartalmú likőrrel ízesített ceyloni teakeverék.


erre gondoltam

2010. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg egyszerűbb kivitelű, olcsóbb koktélkonyvet is vásárolhatnál.

Esetleg 2 db koktélpoharat, shake-kel.

2010. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Debreceniek vagyunk.

Nem nagyon teázik csak ha beteg. Alkoholba meg nem mániásan, csak bulik alkalmával, gondoltam veszek valami vicces kis dolgot ezzel kapcsolatba neki vagy a cigivel, de 5letem sincs h mit. :(

Azért köszönöm az eddigi ötleteket, jöhet még.-

2010. szept. 8. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:
HA MINDENE MEGVAN AKKOR : bigyoshop.hu
2010. szept. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Cigirágó? :D


Viccet félretéve, vmi jó minőségű pia mindig jó választás, ha a srác iszik (bár ha a poénkodás a lényeg, és nem sértődne meg rajta, akkor a többi cucc mellé kaphat vmi iszonyat gagyi tescós/cba-s rövidet is :D). Egyébként meg ha ismered a méreteit meg az ízlését, póló vagy sál... ha szeret olvasni, könyv.

2010. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!