Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan felnőtt...

Tényleg vannak olyan felnőtt nők akiknek jó alakja van, és sosem volt étkezési zavara, nem diétáznak életmód szerűen?

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 16:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Ha jó az alap, azaz a genetika. És mellette nem diétázol, csak simán normálisan étkezel, akkor nem nagy durranás.
2022. febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Igen, én. A jó alakhoz nem kell evészavar és állandó hülye diéták, csak egy minimális odafigyelés.
2022. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Noren1989 ***** válasza:
77%
Egyes lepontozàsàt nem értem. A jó genetika kb bàrmit szavatolhat.
2022. febr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

Jelen. 30 leszek, de kb 15 éves korom óta nem változott jelentősen a súlyom pl. 50 +/- pár kiló szoktam lenni.


Ami a kaját illeti azt eszem amihez kedvem van, de nem vagyok nagyétkű alapból sem. Hétköznapokon 1200-1500 kcal-bol bőven elvagyok.

Csak vizet iszom(ezen kívül sörözni szoktam néha vagy bor), de ilyen cola meg társai felejtős.


Testkep zavarom nem igazán volt(általánosban az egyik osztálytarsam szekalt, hogy kövér vagyok-pedig nem voltam), de ez elmúlt mikor kikerultem abból a közösségből.

2022. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Sosem követtem semmilyen diétát, azt eszek, amit megkívánok, csak nem zabálom tele magam minden egyes étkezés alkalmával. Én azt vallom, hogy mindig annyit egyél, hogy ha valaki üldöz felfelé a lépcsőn, fel tudj futni előle. Ha szerencsés genetikád van(és nem tagadom, hogy nekem az van), akkor nem kell őrülten odafigyelni erre. Ha még sportolok is mellé, akkor pláne nincsenek bajok.

Ez viszont nem feltétlenül jelenti azt, hogy teljesen elégedett vagyok a testemmel. Vannak hibáim, például van egy minimális narancsbőr a fenekemen, amit rég nem tudok eltüntetni, de mivel alig látszik, mára már elfogadtam. A hasam sem kockás, pedig szerintem egy bizonyos szintig jól néz ki, de így is jó nekem.

2022. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%

Olyan idióta, semmitmondó szó ez, hogy "diétázás".Ez itt mit takar?A diéta étrendet jelent.Tulajdonképp mindenki egy adott diétát követ.Az is, aki csak szemét, feldolgozott kaját eszik, meg az is aki egészségesen étkezik.


Hogy mást is írjak, olyan ember nem létezik, aki napi szinten a kalória igényének sokszorosát túllépi és mégsem hízik el.

2022. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%
Miért kellene diétáznia? Aki gyerekkora óta sportol, annak ez elég low effort dolog.
2022. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%
Már ha a valóban tónusos testet érted vonzó alatt, nem a skinny fat-et.
2022. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, mit értünk jó alak alatt. Kardashian típusú testet? Mert az szerintem keveseknek adatott meg (értsd: nagy mellek, nagy kerek fenék és thicc combok narancsbőr nélkül, mellette lapos has+vékony derék).

Viszont vékony, jó felépítésű, tónusos nők azért vannak bőven szerintem.

2022. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
9 Igen, az a "testalkat" élő embernek nem adatik meg természetes körülmények között, az csak a plasztikai sebészek kreálmánya.
2022. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!