Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan felnőtt...

Tényleg vannak olyan felnőtt nők akiknek jó alakja van, és sosem volt étkezési zavara, nem diétáznak életmód szerűen?

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 16:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%

#9:


Humoros egy alkatot olyanról elnevezni, aki eredetileg nem is rendelkezett vele a beavatkozások előtt.😄


Amúgy gondolkodtam a kérdésen és arra jutottam, hogy az összes ektomorf és igényes mezomorf testalkatú nő ilyen. Előzőleg csak az utóbbival számoltam, mert személy szerint azt találom szebbnek.

2022. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%

Bár elég idétlen a kérdés megfogalmazása, főleg a “diéta”.


Pl. Aki mezomorf és táncol 15 éve + sosem evett édességet, mert nem volt divat otthon, vagy alapvetően kis étkű, azt én nem tekinteném annak.


Kicsit értelmetlen így.

2022. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon sok ilyen ember van. Egyszerűen gyors anyagcserével rendelkeznek, genetika. Annyit esznek, hogy 10 embernek is bőven elég lenne, zöldséget szökőévente egyszer látnak, imádják a gyorskaját, a tömény cukros édességeket, víz helyett csak valami cukros löttyöt iszogatnak egész nap, mégsem tudnak 50 kiló fölé hízni.

Én, inzulinrezisztensként az ilyen ételeknek már a látványától is hízom.

Nem vagyunk egyformák.

Rengetegen nem azért soványak, mert “anorexiások”, vagy mert annyira odafigyelnének az étkezésükre.

Sok ember van, aki hiába szeretne hízni, egyszerűen nem tud, bárhogy erőlködik. Ez leginkább a glutén + laktózérzékeny ismerőseimre jellemző, akiknek tényleg hihetetlen gyors anyagcseréjük van.

2022. febr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

#9: Az a test még maguknak a Kardashian mintapéldányoknak sem adatott meg, mert az összes képüket sz@rrá szerkesztik, mielőtt bárhová kiteszik. 😂


Mert az ikonikus képeit mindenki látta már:

[link]


De amúgy élőben, Photoshop nélkül így néz ki a királynő feneke: [link]

Még úgy is, hogy amúgy egy gigantikus méretű implantátum tartja össze, különben még látványosabb lenne.


Ezzel “csak” az a baj, hogy ezek a celebek irreális ideált reklámoznak, miközben ezzel ők maguk SEM rendelkeznek.

Persze, amikor van rajtuk egy kiló vakolat, meg van pénz a legjobb sebészekre, Photoshop szakértőkre, akik még ennél is többet alakítanak rajtuk, senkinek nem tűnik fel, hogy amúgy ugyanolyan halandók ők is, mint bárki más.

2022. febr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít szerinted "jó alaknak"?

Ha az, hogy szimplán vékony valaki, akkor én is ilyen vagyok. Sokat eszek, a reggeli/ebéd/vacsoránál odafigyelek hogy mit, de nem diétázok különösebben, viszont esténként bizony lecsúszik némi csoki, chips, popcorn vagy hasonló a film mellé. :D Mégis vékony vagyok, ami azt illeti túlságosan is. Nem tudom mi okozza, soha életemben nem tudtam 55 kg-nál több lenni, az is ritka csúcs. (170 centihez)

Ha kisportolt, fitt alakra gondolsz, akkor ahhoz mozgás mindenképpen kell, magától nem lesz senki tónusos és izmos.

2022. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Metionin ***** válasza:
Persze. Jó genetika és/vagy sport megoldja. Mármint ha a vékony, tónusos alakra gondolsz. Másoknak a jó alak jelenthet teljesen mást is, lásd 9. válaszoló.
2022. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#14:


[link]


A brazil fenékfeltöltés előtt.😅

2022. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
17 Mennyivel normálisabban nézett ki.
2022. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy igen, elég csinos nőci volt. Nekem az ázsiai vonásai tetszettek nagyon.
2022. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!