Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy szép vagyok?

Honnan tudom hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés
Fiatal nő vagyok, ápolt és adok magamra. Az emberek többségében szeretnek, népszerű vagyok az egyetemen és gyakran kezdeményeznek nálam férfiak is. Ebből azt gondolhatnám hogy szép vagyok, viszont a többi nőhöz képest nagyon csúnyának érzem magam. Sokszor eszembe jut, hogy mi van ha nem is állnak jól a csinos ruhák ezért cdak nevetséges leszek tőlük és igazából ronda vagyok. Honnan tudhatom hogy szép vagyok e?

2022. febr. 12. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nincsenek konkrét szabályszerűségei a szépségnek. Ha kezdeményeznek nálad az azt jelenti hogy sok embernek bejössz, tehát szerintük szép vagy, de ugyanazt az embert nem mindneki gondolja szépnek...Pl a legutóbbi miss universe valamiért kimehetett a világversenyre, pedig szerintem pl egyáltalán nem szép, max a popsija jó az instavidiken ahogy rázza, de az arca kifejezetten nem szép, viszont szépségversenyt nyert, szóval ez ilyen szubjektív dolog, de ha sokan kezdeményeznek az jó jel.

A többi igazából meg önbizalomhiány...A szépség am is egy törékeny önbizalomalap sajnos, érdemesebb valami hosszabbtávú dologra építeni mint értéked és erősséged.

2022. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"a többi nőhöz képest nagyon csúnyának érzem magam"

Hibás összehasonlítási alap.

Tedd tükrödre a vasorrú bába képét, mindjárt szépnek fogod látni magad.

2022. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Nem unjátok még ezeket a kérdéseket?
2022. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 szerintem vannak más erősségeim, nem csak erre építek, csak hát nyilván szeretnék én is szép lenni, csak sokszor elbizonytalanodom.
2022. febr. 12. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én akkor jöttem rá, hogy szép vagyok, amikor férfiak megjegyzéseit hallottam meg rólam. Előtte csúnyának tartottam magam. Ha a férfiak közeledése ellenére nem látod szépnek magad, akkor nem tudom, mi bírhatna jobb belátásra.
2022. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj mindenkinek szépnek látszani, magadat is beleértve.

Elég, ha egy férfi ragyogóan szépnek lát - életetek végéig, együtt!

2022. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!