Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetek csinos kisebb mellekkel?

Lehetek csinos kisebb mellekkel?

Figyelt kérdés

40 felett vagyok.Van 15 kg súlyfeleslegem,de nem látnak kövèrnek az emberek.Jó csajnak tartanak páran.Szèles a csípőm,de nincs nagy mellem

.Elkezdtem odafigyelni a súlyomra,így a melleimből is tovább vesztek.Párom szeret így,de engem zavar a kisebb mell.Kèt gyereket szoptattam,ès nem lett nagyobb,mint sokaknak.



2022. márc. 11. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz csinos.Jobb a kis feszes cici mint a nagy szatyros lógós
2022. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Én is így vagyok csak rajtam nincs felesleg meg nem szültem gyereket, de alig van mellem, csípőm meg hátsóm az meg aránytalanul nagy hozzá de az is lesz mindig nem tudok vele mit kezdeni. Tök vékony a derekam a hülye hátsóm meg nem jó nem tetszik. De ez van.

Attól még lehetsz csinos, nem mindenkinek tetszenek a nagy mellek, meg amúgy is a lényeg, hogy a párodnak tetszik a többi férfi meg mit számít? Azok csináljanak amit akarnak :)A nők meg alapból nem számítanak mit gondolnak mert azok úgyis csak egymást degradálják.

2022. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen.
2022. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!