Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi értelme van a mellbimbó...

Mi értelme van a mellbimbó piercingnek?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés alatt sajnos nem kaptam választ. Tényleg érdekel, valaki miért vetemedik arra, hogy átdöfjék a mellét. Nőként elképzelni se tudom, hogy mi előnye lehet: valaki szerint ez tényleg szexi?

Részemről, nem bírnám ki azt a fájdalmat.



2022. márc. 30. 08:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
99%

Annyi, mint a többi piercingnek. A viselőjének tetszik. Nem azért csináltatja hogy neked tetszen, hanem saját magának.

"nem bírnám ki azt a fájdalmat " akkor ne csináltass, más meg hadd döntse el hogy érzi jól magát. Nem vagyunk egyformák.

2022. márc. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
6%
Hogy Hasfelmetsző Jack ki tudja harapni.
2022. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
Nekem se tetszik. Nem találom egyáltalán szexinek. Igazából feleslegesnek gondolom, mert úgyse látszik. Még az illető, akinek van, is csak ritkán látja. És szerintem kellemetlen lehet, ahogy hozzáér, beleakad a ruha. A fájdalom meg olyan, hogy biztosan ki lehet bírni, meg az csak egyszeri, és úgyis elmúlik.
2022. márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%
Folyamatosan ingerli a viselőjét.
2022. márc. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%

Nekem nagyon tetszenek az ilyet viselő nők.

Valahogy vonzó és szexi tud lenni.

Bizonyos tetkókkal is így vagyok.

F.44

2022. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Mert a lakáskulcs ízű cici olyan otthonos 🤌🏻😉



Komolyra fordítva a szót, pont az, ami a fajfestésnek, fülbevalónak vagy magassarkú cipőnek. Van akinek teszik, vonzónak érzi ezt.


A körmös amikor reszeli meg lámpázza a körmödet az is fáj, aztán mégis hány nő jár körmözni selfcare-ként.

2022. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Részemről semmi értelme, egyik pc sem tetszik és szerintem taszító, de attól még nem érdekel, ki hordja és ki nem.
2022. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
9%
Nőkön gusztustalan, de pasikon tetszik. Jó lehet nyalogatni, kipróbálnám :)
2022. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszokat kaptam... De mindenkinek ment a zöld pipa.


Kívàncsi lettem volna olyan válaszára is, akinek tényleg van.


Nem igazán kaptam választ, van akinek tetszik. Oké. Pont.

Tetszik, hogy átszúrják a mellbimbót (amiben rengeteg ideg van)? És utána folyamatosan fáj, esetleg be is gennyesedik? Lásd kérdések itt gyk-n, amikor emberek sírnak, hogy mikor fog elmúlni a fájdalom. Sérülhetnek a tejcsatornák? Melltartót veszel fel és akkor folyamatosan dudorodik ott egy fém valami?


Nem tűnik értelmes módjának az önkifejezésre.

2022. márc. 30. 20:02
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Annyi mint az egész életnek, semmi.
2022. márc. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!