Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a nőies test?

Szerintetek milyen a nőies test?

Figyelt kérdés
Inkább a vékony vagy a teltebb? Nem tudom megítélni, mert többen mást mondtak, de érdekelne, hogy mit tartatok általában nőiesnek.

2022. ápr. 17. 22:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
Lényeg, hogy egy teltebb lány ugyanúgy lehet csinos, nőies, vonzó, de nem az önbizalom számít. Ha szégyelli is a testét valaki, mindegy, hogy sovány vagy kövér, attól még ugyanúgy megfordulnak utána, ha jól néz ki.
2022. ápr. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
43%
A nőies test legfőképp arányos, ebből kifolyólag elsősorban nem a magasság vagy az alkat számít.
2022. ápr. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat. Pont azért kérdezem, mert elég vékony és izmos vagyok és pont mondta a volt fium hogy azért ne edzek túl sokat mert nem akar testepitovel járni, legyen már nőies alakja. Akkor ezek szerint az nem az izmos hanem a van mit fogni kategória. Köszike.
2022. ápr. 18. 10:12
 14/16 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, még mindig nem érted. Ez a van mit fogni kifejezést általában azokra mondják, akiknek van minimum 10 kg zsírfelesleg. Ez csak a puhány, lustaság kategória.

Nőies az, aki sportol, de nem a testépítő és élsport kategória, ergó foglalkozik saját testi egészségével, nem hagyja el magát, nem lusta, tehát formás, és vékony.

2022. ápr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól néz ki egy izmos női test is. Kivéve, ha olyan szerencsétlen arányai vannak, hogy egyben van a dereka a csípőjével. De ha ilyen, akkor normál alkattal, vagy némi plusszal is így nézne ki egy ilyen nő, vagy még rosszabbul, ha pl. a hasára rakódik a zsír.
2022. ápr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem abszolute oltozkodes es viselkedes kerdese. A mostani nok - foleg fiatalok, - konkretan zsakban jarnak az utcan is, bo felso, trapeznadrag vagy mi. Hiaba van valakinek noies alakja, ha egy koteg formatlan ruhanemube rejti.
2022. ápr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!