Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan hozhatom ki magamból a...

Hogyan hozhatom ki magamból a legtöbbet, ha a kajámat csak részben tudom befolyásolni? Formás, nőies test a cél.

Figyelt kérdés

156 cm, 54 kg vagyok kb. Felsőtest az vékony és izmos (hasam már kevésbé), a fenekem és a combom viszont fedi valamennyi zsír. Meg szeretném is, ha formásabbak lennének.


Ezelőtt kollégiumban voltam nagyrészt és magas fehérje, alacsony szénhidrát bevitellel, meg "otthoni" edzéssel már egész jól alakultam. Ja, meg edzések után ittam fehérje shake-t is.


Most a járvány miatt haza kellett jönnöm a szüleimhez. Itt viszont azt, hogy mit egyek azt nem tudom befolyásolni, csak a mennyiséget.


Ebben a helyzetben, mit kell tennem annak érdekében, hogy a lehető legtöbbet hozzam ki a helyzetből?



2020. ápr. 20. 23:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Kaloriadeficit. Vagy jobban eszel es kevesebb kaloriat mint amennyit elegetsz. Vagy tobbet mozogsz, tobbet egess mint amennyit sikerul bevinned. Egyebkent meg kerd meg oket hogy csirkerizs :D nekik is jobb.

Jo izmos lehetsz ilyen parameterekkel. Nem irtal el valamit? Igy adatok alapján meg egy 3-10kgt lazan ledobhatnal. Persze az izom nehezebb mint a zsir.

Pl napi plusz futassal tudod novelni a napi aktivitasodat.


23/F

2020. máj. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!