Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen képzettség szükséges,...

Milyen képzettség szükséges, hogy ez "szépészeti" klinikán dolgozhassak?

Figyelt kérdés

Tehát nem kozmetikában, hanem olyan helyen, ahol arc/testkezeléseket gépekkel végzik az emberek. Egyelőre sima recepciós, ügyfélszolgálatosra gondoltam, azt hiszem ezen a területen szeretnék dolgozni, később pedig előrébb lépni tanfolyamokkal.


Angol közép és alap francia tudásom van, félbehagyott egyetemem és nagyon kellemes megjelenésem. Gyerek miatt jóideje nem dolgoztam, de ez nem látszik rajtam(csak az önéletrajzomon). Az oldalaikon nem találok karrier lehetőségeket, pedig több budapesti klinikát is néztem.


Honnan töltik fel a helyeket? Most nézek egy ilyen HIFU kezeléssel foglalkozó "klinikát", ott sincs semmilyen munkatársat keresünk lehetőség.


2022. máj. 30. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Sima recepciósnak max érettségi kell.
2022. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Közben találtam egyet, ahol van "karrier" opció nagyon eldugva a lap alján alig láthatóan, egészségügyi asszisztensek dolgoznak ott:)


Ez egy nagyon kis szimpatikus foglalkozás/képzés, igaz, hogy nem vág szakmába nálam, de megnézem, talán van belőle egy rövidített felnőttképzési verzió is.

2022. máj. 30. 11:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Egészségügyi végzettség vagy kozmetikus végzettség kell hozzá. Ahhoz hogy ott legyél recepciós viszont szerintem nem annyira szigorúak az elvarasok. De nyilván ez hely függő is.
2022. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a happiness clinicre gondolsz azzal vigyázz.


Vannak más szépségszalonok vagy

Klinikak, ahova lehet menni dolgozni.

Mondjuk az ilyen klinikakkal az a baj, hogy nagy a fluktuáció, senki nem birja hosszútávon csinálni, úgy kizsigerlik a dolgozót.

2022. máj. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miért? Melyik része a megterhelő? Nekem pont, hogy könnyűnek tűnik.
2022. máj. 31. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!