Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy fiúnak természetesen...

Ha egy fiúnak természetesen szőrtelen a lába az rendben van,viszont ha szőrteleníti,akkor az fura?

Figyelt kérdés
A végeredmény ugyanaz.

2022. jún. 1. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
Az egy kicsit meleges.. mert ha intim részen szőrtelenít, az teljesen rendben van, de a nők szokták a lábukat borotválni meg szőrteleníteni.
2022. jún. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Haverom meleg és szőrös párjával együtt. Én hetero és szőrtelenítek és nem csak magamról tudok, középiskolában és egyetemen se. Szóval a sztereotípiáról csak ennyit. Ha valami sok, nem áll jól magamon, nem tetszik akkor csak kezd valamit vele az ember. Szemöldököm is kénytelen vagyon néhanapján megigazítani, bőrömmel is foglalkozok valamennyit, de úgy általánosságban próbálok magamra figyelni. Lehet van ami nem tipikus "férfias", de hát tudjak meg tükörbe nézni és utcán se szégyelljem magam. Eddig lehet csak szerencsém volt, de egy csajnak se volt baja ezekkel. Ha b*zis valaki szerint legyen, pont leszarom, hogy mit gondol, ha ilyen sztereotípiákkal jön és ezek alapján ítelkezik ki meleg és ki nem.

Én egyedül a nagyon rövidre trimmelést tartom kicsit furának, mert túlságosan látszik utána 1-2 napig, különösképp ha erős és dús valakinek. De ettől sem lesz valaki meleg meg semmi ilyesmi.

Most ha egy lánynak vagy felőlem bárkinek nem tetszik, elfogadom. Ízlések természetesen emberenként változóak, nem erről van szó, hanem arról a látásmódról, amit az 1. hozzászóló is tanúsít.

Nem reklámozom én se, hogy szőrtelenítek, de ha valaki rákérdez sem tagadom, de nem mindegy, hogy alapból olyan vagy én teszem azzá?

Amúgy máshol is megfigyelhetőek az ilyesmi hozzáállások, nem csak ebben a témában, sok a szűk látókörű ember, ezt szerintem engedd el kérdező. Viszont hozzátenném azt, hogy más témában lehet én vagy te vagy az.

2022. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából,az ilyen oldalaktól eltekintve senki nem mondja,hogy "meleges" viszont sok ismerősöm rácsodálkozik,hogy "szőrteleníted a lábad"? Azt is látom,hogy azért megnézik.Igaz,ők előtte is láttak,tehát tudják,hogy nagyon szőrös volt.Bízok benne,hogy minden csoda 3 napig tart. :)
2022. jún. 1. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!