Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne nézzek...

Mit csináljak hogy ne nézzek ki folyamatos terhesnek?

Figyelt kérdés
4 éve született a fiam, de már olyan kellemetlen hogy mindenki terhesnek néz. Komolyan zavarba jövök olyan kínos. Hasi sérvem is van. Ha felveszek egy alakformáló bugyit azzal kb fél idős terhesen nézek ki ha nem veszem fel lóg a hasam. Császárral szültem.
2022. jún. 4. 23:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Diéta és sport?
2022. jún. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Mozogj, jó sokat. Esetleg diétázhatsz, odafigyelhetsz az étrendedre.
2022. jún. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

A lógó has se mozgástól,se diétától nem fog eltűnni sajnos. Ezen csak a plasztika segít.

Utána el lehet kezdeni mozogni meg diétázni.

2022. jún. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Ha 120kgról fogy le, nem fog eltünni a logo hasa, de ha csak 70-80kg akkor simán eltűnik.
2022. jún. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
90%
Pont hogy előtte kellene diétazni és lefogyni, majd utána megműtetni. Ha megműteti és lefogy utána, megint megereszkedhet. A sérvet miért nem csináltatod meg? Mennyi felesleg van rajtad?
2022. jún. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Már műtötték de kiszakadt. 80kg vagyok és 178 cm. Csak a hasam áll előre ez a bajom
2022. jún. 5. 00:27
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen magassaghoz ez nem extrem tulsuly, de a testzsir szazalekod az egekben van valoszinuleg. De akarhogy ragozzuk, a megoldas keves kaja es sok sport...
2022. jún. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Akkor újra kell műteni és egy hasplasztikával összekötni.
2022. jún. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Kaja és sport.

Majd műtét.



Hasazást hagyd ki, a lapos has nem attól lesz, hanem az alacsony testzsírtól.


Plasztikaa sérvet újra és biztosan szét is van nyílva az izom középen.



Szintén magas testzsírról fogytam le 5!!! Hónap alatt 18 kg-ot.. úgy, hogy szoptattam még.. és nem ment el a tejem.( nem a szoptatástól fogytam, mert 1 évig csak híztam vele, akkor elégeltem meg)

2022. jún. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Gyógytorna. Szét van nyílva a hasizmod - császár után gyakoribb -, attól esik előre a hasad és a sérved is attól lett. Szerintem a háziorvos is talán be tud utalni, évente 10 alkalommal, ott betanítanak és csinálhatod otthon. Vagy magánban járhatsz. De a lényeg, hogy naponta vagy legalább kétnaponta kellene csinálni 3 hónapig egy fél-egy órát, és hidd el, látványosan változni fog. De amíg szét van nyílva, lehetsz bármilyen vékony, még egy sima puffadástól is terhesnek fogsz látszani estére.
2022. jún. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!