Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne nézzek...

Mit csináljak hogy ne nézzek ki folyamatos terhesnek?

Figyelt kérdés
4 éve született a fiam, de már olyan kellemetlen hogy mindenki terhesnek néz. Komolyan zavarba jövök olyan kínos. Hasi sérvem is van. Ha felveszek egy alakformáló bugyit azzal kb fél idős terhesen nézek ki ha nem veszem fel lóg a hasam. Császárral szültem.
2022. jún. 4. 23:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
A felsoroltakon túl bővebb ruha, póló viselése
2022. jún. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

Nekem is ez a problémám; hiába vagyok 54 kg, mégis terhesnek nézek ki. Csak a hasam domborodik előre. 7 hónapja szültem, 2. császár volt.

Az első után, ugyanezzel a súllyal nem volt ilyen, 1 hónappal szülés után olyan voltam, mint előtte.

Most nagyon szétnyílt a hasizmom. 3 ujjnyi még mindig, ezért nem rendeződött még optikailag a helyzet, hiába mutat a mérleg jót.

Igyekszem tornázni, de egy kicsi, meg egy pici mellett nem olyan egyszerű...

2022. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem mindegy, mit tornáztok. Szokásos felüléses hasizom-gyakorlatokat nem szabad, mert attól alakulhat ki sérv (na meg ha ráemelgetsz). Szóval jobb rászánni, hogy rendes gyógytornász mutassa meg, mit kell csinálni (és ne egy youtube videón).
2022. jún. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
92%
Barátnőmnek most csinálták; hasplasztika. Magánban, kb 1,2 millió volt.
2022. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
48%
Nincs ezzel semmi baj, több millió ember pl kövér, és nem zavarja. Ha párodnak tetszel, semmi gond.
2023. jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!