Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Annyira kivagyok miatta hogy...

Annyira kivagyok miatta hogy kék szemem van??

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon elegem van már belőle! Megyek az utcán és látom, hogy milyen szép sötétbarna szemű lányok vannak és annyira irigylem tőlük, ők annyiraaaa szépek!! Az enyém meg közönséges kék, erős napsütésben fakókék :((( mindenki mondja, milyen szép kék szemem van, de nekem annyira nem tetszik, hogy az nem kifejezés 😭 mit tegyek? Úgy érzem soha nem tudok megbarátkozni vele!

2022. júl. 16. 18:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%
4-es vagyok, igen 8-as tudom, tisztában vagyok vele, azt nem is vonom kétségbe hogy ritka, de attól hogy ritka, számomra még olyan semmilyen hatást kelt. Magamon mindenképpen. Van 1-2 árnyalata ami szép.
2022. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%

Eleve szomorú és lehangoló, hogy sokan ennyire nincsenek kibékülve önmagukkal. Mindenki más akar lenni. Akinek hullámos a haja, az vasalja. Akinek egyenes, az süti. Akinek szőke, az feketére festi. Akinek fekete, az szőkíti. És így van ez mindennel. Testalkat, mellméret, szemszín, magasság...

A francba is! Fogadjátok már el magatokat! Kiábrándító, amikor gyönyörű nők folyamatosan azon keseregnek, hogy ők másmilyenek akarnak lenni. Igen, lesz olyan, akinek majd nem tetszel. Mint ahogy kék, vagy barna szemmel is lenne olyan. És lesz olyan, aki veszettül beléd lesz bolondulva.

Próbáljátok már elfogadni magatokat, és ne folyton azon problémázzatok, amiért önmagatok vagytok...

2022. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Noren1989 ***** válasza:
58%
Engem meg az őszülő hajam zavar...
2022. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%
Igaz nekem nem kék, hanem nagyon világos zöld szemem van, de néha mások kéknek látják távolról. Lehet hülyeségnek veszed, amit most írok, de én azt csináltam, hogy sötétbarna szemű pasit választottam magamnak, akinek a szemében gyönyörködhetek amikor csak akarok 🥰 Amikor nem tetszem magamnak, rossz kedvem van, akkor csak belenézek a szemébe, hogy milyen szép kávészínű, és tökre megnyugtat.
2022. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%
Én meg mit nem adnék kék szemért a sima mogyoróbarnám helyett... Tényleg mindenkinek az kell, ami nincs :D
2022. júl. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy azt még hozzátenném, hogy inkább örülj, hogy van szemed, és látsz vele! Mert sokan a kezüket-lábukat odaadnák, hogy ne legyenek vakok.
2022. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
Dobj be egy Snickerst...
2022. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Jajj de jó, hogy nem csak én vagyok ilyen "kattos"!!! 😃😃

Az utóbbi időben én is elkezdtem arra vágyni, hogy zöld vagy kék szemem legyen, de olyan szinten, hogy már én is meglepődtem magamon. 😂😂😂 Nekem barna. 😃😃😃


Ez megnyugtat picit :D, hogy a másik oldalról is valaki hasonlóan gondolja (szerintem gyönyörű a kék és annak árnyalatai, mindkét nemnél). Lehet csak simán megszoktuk a szemünk színét, és változatosságra vágyunk. Bár én semmiért nem adnám és kontaktlencsét sem használnék emiatt, ezt kell (újra) megszeretnünk. Meglátni sminkelésnél is azt a színárnyalatot, ami harmonizál, kiemel. :))


N

2022. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!