Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem látom a harmóniát?

Miért nem látom a harmóniát?

Figyelt kérdés
sziasztok, az lenne a kérdésem hogy vajon miért van az hogy bárhol látom magam nem tudom magam úgy nézni mint másokat hanem mindig a hibáimat látom meg rögtön és nem tudom magam úgy nézni mint ahogy mások látnak elvileg ez miért lehet?:D az arcomra értem.. mások meg azt mondják nincs semmi bajom de én nagyon máshogy látom :S srác vagyok
2010. szept. 23. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát..velem is ugyanígy van.

Mindenki másképp lát, ahogy mi látjuk magunkat. Viszont én annyit megtanultam az emberektől, hogy nem szabad mindenkinek elhinni amit mond. Nem akarlak letörni. De lehet a te barátaid nem ilyenek.

Mondjuk én is inkább előbb észreveszem magamon a hibát, mint más. Eddig mindig pozitív jelzést kaptam, de úgy őszintén nem tudok már hinni senkinek se. :D

Szerintem te is önbizalomhiányban szenvedsz ugye?

2010. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aha :S:( bár volt már rá példa hogy egy számomra szép csaj szemezett velem meg ilyenek de akkor sem tudom magam másként látni:S
2010. szept. 23. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért mert másokkal sokkal elfogadóbbak tudunk lenni, mint saját magunkkal szemben.

Mindenki önmaga legnagyobb kritikusa - szerintem ezért vagy a hibáidra kiéleződve.

Nem tudom hány éves vagy, de szerintem ezt az ember kinövi:)

2010. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ez engem is nagyon zavar.


Én pl. a legtöbb emberen nem veszem észre a hibákat.

Ha valakinek nagy a szája vagy ferde a szeme vagy érdekes arcvonásai vannak arra gondolok, nahát milyen különleges, jó, hogy nem átlagos.

És őszintén mondom nem látom csúnyákat őket.


Magamon viszont... állandóan a nagy orromat nézem. MOndjuk nekem tény, hogy malacorrom van szóval nem csak beképzelem. Ennek ellenére még csak az apám csúfolt ki emiatt.... (pff, no comment...)


Mások arcán valahogy mindig észreveszem a "harmóniát", sokszor arra gondolok jó, hogy valakinek pl. nagyon vastag ajkai vannak mert ez illik a szemeihez.

A saját arcomon viszont nagyon ritka amikor úgy látom, hogy viszonylag arányos.


Hmmm.. nem tudom. Remélem azért változni fog, és nem fogom magam egész életemben így látni.

2010. szept. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!