Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 100% Superz parfümolaj nincs...

100% Superz parfümolaj nincs illata?

Figyelt kérdés

Ajándékba vettem SUPERZ Parfümolajokat és alig lehet érezni.


Égett a fejem, hogy mi ez a gagyi valami. Komolyan Rossmannból 15%os parfüm jobb mint ez a 100%os.


Miért jó ez? Most vesztettek 5 vevőt és ajánlani se fogom senkinek.


Kinek van hasonló tapasztalata? Vissza lehet kérni a pénzt mert elég drága volt?



#SUPERZ Parfümolajok #Parfümolajok
2022. okt. 7. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, hogy most brandet direkt lejáratós, vagy valós tapasztalat, de ha egy parfümolajnak nincs illata, akkor az nem parfümolaj.


Mondjuk nagyon marketinges az egész weboldal, az tény, meg nem biztos, hogy 1800-2500 Ft-os ár környékén kéne egy felfutó brandnek a mintáit árulni, miközben egy ténylegesen luxusparfümből árul 1300 Ft-ért mintát pl a Neroli. Vagy a termékek fele már most akciós. Meg hogy a parfümjeik is a legmagasabb koncentrációt tartalmazzák, mert mindegyik Extrait de Parfum.


Engem nem vettek meg. A kik vagyunk, vagy valami történet kicsit hiányzik.


A 14 napos elállás joga él online rendelés esetén, ezt 800 paragrafussal tüntetik fel az oldalon alul a További információknál.

2022. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor maradok a bevált márkáknál ^.^
2022. okt. 8. 21:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Ennyire durva a helyzet? Én egy gold dustot rendeltem, és nem vagyok annyira megelégedve vele. Kellemes illat lenne, csak ahhoz képest, hogy extrait, rajtam kb 20 fújás kell, hogy vagy 3 óráig érezzem, bár a környezetemben van olyan jó orral megáldott ismerősöm, aki szerint nagyon érezni, ha befújom vele magam, én alapvetően nem érzem.


Sok helyen olvasom én is a negatív kritikát, ami meglep, mert az ő tiktok oldalaikon, még webshopban, facebookon mindenki csak dícséri. Mindenütt máshol meg csak a negatív kritikát olvasni róluk.

2022. okt. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

4

Mert ha te el akarsz sózni valami bóvlid akkor azzal rakná tele az insta meg a tictoc oldalad hogy milyen sz..? Ennyire ne legyél már buta.

2022. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem úgy értem, ne happogj már egyből. Csak hogy az általuk csinált oldalakon akár névbel arccal is valós személyek csak jót írnak róla, és magas a like arány is facen, kevés nevetős, mindenhol máshol meg kritika
2022. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

6

Ez meg a szponzoráció meg facera like-ot meg 0.01cent/like áron lehet venni. Ezek manapság kb minden cégnél alap dolgok.

2022. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Miért nem voltál bent a bemutatótermükben? Agyon promózzák. 6 illatot kipróbáltam én is, 4 nagyon ütős a bőrömön, azóta vettem 3 olajat (1723, gentleman, daisy) 2 fújósat (noble, labohem). nekem beváltak.
2022. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A parfümolaj ban olyan intenzív mint a szórófejes normál extrait?
2022. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hello! Nem tudom, ez illatfüggő! Szerintem a parfümolaj intenzívebb amúgy, mivel koncentráltabb. De a fújóst meg tudod ruhára meg hajra rakni!
2022. okt. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 papics válasza:
Én dominance-al kezdtem, és szerintem változtattak a recepten, mert nem olyan az illata mint régen. Szerintem ez nem túl szép dolog. Vettem belőle fújósat is, de nagyon kevés ideig érezem. Eddig arra fogtam, hogy megszokta az orrom, de akkor ezek szerint lehet, hogy más van a háttérben. Én nem értem mi folyik náluk, de én kifejezetten utálom azt is, hogy egyfolytában megszüntetik az illatok gyártását is, ezért ha valamit megszeretsz, többé már nem érezheted. Nekem a soho volt egy ilyen negatív élmény…
2023. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!