Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki nem szép, mégis sok férfi számára vonzó? Nálam sokkal szebb lányokhoz nem vonzódnak ennyien. (Viselkedésen/kisugàrzàsom lehet, hogy többet számít mint a kinézet?)

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyának látom az arcom: pufók, pirosas, száraz, pattanásos. Szemöldököm alig van (ízlésesen ki szoktam húzni). Sok hajam van, de száraz, fakó. A szám szintén könnyen kiszárad. Az orrom végülis egész szép, meg a szemeim is (vilàgító zöld és hosszú szempillák), de nagyon kicsi az arcomhoz képest. Az alkatom viszont tényleg jó, igaz a melleim nagyon picik de formàsak, lábaim izmosak, derekam nagyon vékony, lapos a hasam és kerek a fenekem. Mégis összessègében annyira taszîtónak tudom látni magam olykor, hogy legszívesebben nem menék emberek közé. Viszont nagyon mosolygós vagyok, nyitott, beszèdes, kedves stb...és azthiszem olyan “aranyosan szexi” kisugárzásom van ettől. Lehet, hogy emiatt tartanak inkàbb vonzónak? Vagy miért hazudnànak férfiak, hogy jól nézek ki, ha szerintük ronda lennék?

2022. okt. 13. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
A férfiak ízlése teljesen más, mint a nőké. A kisugárzás pedig eszméletlenül sokat számít. Egyébként lehet, hogy női szemmel nézve is kimondottan szép vagy, saját magát az ember máshogy látja. A mosolygós nőkért pedig megvesznek a pasik.
2022. okt. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Hogyne. A modorod, apró kis mozdulataid, beszéded, vidámságod, szóval a pici lelked lényeges vonzerő.
2022. okt. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
23%

Ccsak a segged motivàlja africiket. Minden màsra ott egy papírzacskó.



Vagy kettő.

2022. okt. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Úgy írtad le magad, mint Joan Balding karaktere lennél a Shale land horrorregényből. 😃
2022. okt. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Átlagos férfiak, akiknek van egy kis eszük és némi önkritikájuk, nem tökéletes instanőket akarnak becserkészni, hanem belövik a szintjüket és a számukra elérhetőnek tűnő lányoknál próbálkoznak. Nyilván nem vagy csúnya, de nem is nézel ki ijesztően "extrásan", plusz a személyiséged miatt is megközelíthetőbbnek tűnsz, mint egy tökéletes külsejű, magát felsőbbrendűnek képzelő, flegma jócsaj.
2022. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sokan Szilágyi Liliánához szokták hasonlítani az arcom, bár én egyaltalan nem olyannak látom. Az ő arcáról mit gondoltok?
2022. okt. 13. 18:28
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ő szép
2022. okt. 13. 18:29
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen, mert pl.: jó a személyisége.
2022. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!