Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Versace Eros (EDP) vélemény?...

Versace Eros (EDP) vélemény? Milyen viselethez illik?

Figyelt kérdés

2022. okt. 29. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az EDP kevésbé tini illat de fiatalos, erős, datenight illat akár egész éves használatra. A meleg nyári napokra mondjuk valami könnyedebbet használnék. Viselet? Semmiképp sem elegáns alkalmak.
2022. okt. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


Elegáns viselethez mást néztem ki. Szóval kifejezetten olyat keresek amely akár farmer + póló + converse cipő mellé is jó lehet.

És szeretném egész évben hordani, a nagyon nagyon meleg napokat leszámítva nyáron is…


Ezzel az illattal csak az a bajom, hogy elég erős, de talán 1-2 fújás esetén nyárra is jó… (?)


A másik amiben gondolkodom még az a Luna Rossa Sport (EDT), az talán visszafogottabb, de télre nem tudom hogy mennyire jó…


Amit elegáns viselethez néztem, az egész éven hordható, laza viselethez is olyat szeretnék, mert kettőnél többet nem szeretnék használni.

2022. okt. 29. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Luna Rossa Sport az inkább tavaszi, őszi. Se télre se nyárra nem igazán való. Ettől persze hordhatod, én is van hogy télen is használok nyáriasabb illatokat.
2022. okt. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi ismét!


És szerinted nyárra egyáltalán nem jó Luna Rossa Sport? Mert valóban, édesebb, vaníliás illatok nem valóak nyárra, de ez szerintem elég visszafogott és kicsit olyan szappanos jellegű… Szerintem nem a legforróbb napokon, de amúgy ha csínján bánnak vele, akkor nyárra sem lehet olyan rossz, mert nem tartom fullasztónak.


Fragrantica szerint is mehet nyárra, az értékelések alapján.


De érdekel a Te véleményed is, magyar véleményt nem nagyon találtam róla…


Lehet nem úszom meg, hogy harmadik negyedik illatot is válasszak magamnak, attól függetlenül hogy minél kevesebbet szeretnék, és úgymond szeretnék egy “saját” illatot amit összekapcsolnak velem azok akikkel gyakrabban találkozom... Mert azért nagyon proli hibákat sem szeretnék elkövetni, tudom hogy nem sok rosszabb van annál mint amikor valaki túltolja a parfüm használatot, vagy melegben fullasztó édes felhő lengi körül.

2022. okt. 29. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtad áll, hogy neked mi tetszik, meg neked mi fér bele. Az se mindegy hogy hol dolgozol, milyen közegben, ha pl kis iroda AC nélkül(remélhetőleg ilyen ma már nincs), akkor tényleg óvatosan kell fújni nyáron ezeket vagy érdemes valami gyengébb könnyedebbre beruházni, akár az olcsóbb kategóriából is. Ha sokat vagy szabadban, akkor meg kb mindegy, ha neked tetszik amit viselsz.
2022. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!