Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mindig lánynak néznek pedig fiú vagyok, igaz hosszu a hajam de semmi más nincs nem vagyok lányos nem hordok olyan ruhát nem vagyok meleg stb stb.

2022. dec. 4. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Akkor ideje levagatni a hajad, sportolj, szedj fel izmot es legyel alacsony testzsirszazalekon
2022. dec. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
82%

Lehet hogy az összhatás olyan "kedves" vagy "kellemes" mint amit általában egy lánytól tapasztal meg az ember.

Ne vedd zokon! Nézd meg a nagy sztárokat, nagyon sok kifejezetten lányosnak néz ki és mégis oda voltak értük a nők - talán részben pont ezért is.

Ha zavar akkor változtass a külsődön kicsit! talán néhány más ruhadarab vagy kicsit más hajviselet segítene. Nem kell levágatnod a hajad, a fiamnak is a háta közepe alá ér már a haja és egyáltalán nem nőies tőle. Csak nem mindegy hogyan hordod.

2022. dec. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nőies lehet még az arcod is ezen felül.
2022. dec. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
89%

Engem meg van hogy férfinak néznek pedig nő vagyok.

Én telibe tojom. 🤷‍♀️

2022. dec. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Rengeteg hetero férfi modell feminim de attól még nem melegek. Ha esetleg zavar hogy annak gondolnak változtass magadon de ha nem akkor nem. Ne érdekeljen ki mit gondol rólad
2022. dec. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Nőies mozgás, kevésbé markáns arc, nem egyértelmű ruházat... ez merül fel bennem, hacsak nem hordasz szoknyát.


Ha zavar, változtass a ruhán, növessz szakállat, vagy figyelj oda a mozgásodra.

2022. dec. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ugy latszik hogy a lepontozok fingjuk sincs hogy miert .

Ferfiassagot javitani lehet, de ti bu.zik ugysem fogjatok fel, csak rinyaltok itt a gyakorin xd

2022. dec. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
#7: senki nem rinyált, a kérdező megkérdezte, mi lehet az oka...
2022. dec. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
A hosszú haj.
2022. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Küldesz képeeeet?? Légysziiiii
2022. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!