Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők, ti elsősorban egymást...

Nők, ti elsősorban egymást vagy a férfiakat próbáljátok a hosszú festett műkörmökkel lenyűgözni?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és szinte az összes férfi akivel eddig beszéltem, undorodik az ilyen körmöktől. Nekem nem baj ha pl festett, de amikor már egy raptor is megirigyelné azokat a műkörmöket, az már sok.
2023. jan. 15. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pl.csak simán lakkozott magamnak, és azt is tudom, hogy a legtöbb férfi észre sem veszi. Nőknek nem akarok tetszeni, és nem is érdekel a véleményük. Azt viszont szeretem, ha saját magamnak tetszik a látvány a tükörben, az összhatás, amibe a kezeim, körmeim is beletartoznak.
2023. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
*lakkozom
2023. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Miért, pl. a rajzolt szemöldök vajon a férfiak hány százalékának tetszik jobban, mint a valódi?

Nyilván vannak, akiknek tetszik. Mint ahogy vannak, akiknek a működmök is tetszenek. Főleg, hogy ezt (is) szeretik a nőiesség megnyilvánulásaként felfogni.

De alapvetően a legtöbben azért csinálják, mert azt hiszik, hogy attól szebbek, elegánsabbak, vonzóbbak lesznek. Maguknak is, és másoknak is tetszeni akarnak. Hogy aztán ez mennyire válik be, az már másik kérdés.

2023. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért készülnek a körmök, mert NEKIK/NEKÜNK tetszik!
2023. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkit sem érdekel hogy nektek férfiaknak tetszik-e vagy sem
2023. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha neked nem tetszik, ne csináltass magadnak olyat.
2023. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudják, hogy a férfiaknak nem jön be, hidd el.
2023. jan. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nos, én főleg magamat, ha néha kicsit hosszabbra hagyatom igazából főleg én nézegetem és nekem tetszik, kicsit jobb kedvem lesz tőle ha szép a körmöm.
2023. jan. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Senkit nem akarok lenyűgözni. A testem nem arra való, hogy másokat kiszolgáljon. Ha valamit változtatok a külsőmön, annak mindig az az oka, hogy nekem kényelmesebb/jobban tetszik úgy.
2023. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!