Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körmösök, normális ha ennyire...

Körmösök, normális ha ennyire kaffogós az én körmösöm, amikor időpontot kérek? Ha meg ott vagyok nála, akkor másokról panaszkodik nekem?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal, hogy miután megcsinálta a körmömet, mindig szinte kidob a szalonból, mondván jön a következő. Azt mondja, majd írjak neki, akkor beszélünk meg időpontot. Teljesen megértem, ha jön a következő, ezzel szinte még nincs is bajom. Hanem azzal, hogy ő mondja, hogy majd messengeren megbeszéljük, de amikor írok neki emiatt, akkor meg mindig idegbeteg módon ír vissza, hogy basszus, most nem tud adni, dolgozik, stb. Azt is megértem. Mondja, hogy írjak este, akkor meg azt írta, hogy este 8-kor ne piszkáljam a munkájával. Az oldalára van kiírva, hogy 8-20-ig kereshető ilyenekkel. Szinte állandóan ideges, semmi sem jó neki.

Aztán az oldalán meg folyamatosan olyanokat oszt meg, hogy miket nem szeret a vendégeiben. Ha meg nála vagyok, akkor mindig másokról panaszkodik, hogy írogatnak neki stb. Inkább örüljön, hogy van vendégköre.

Körmösök, ti ezt hogyan rendezitek? Titeket is zavar ha valaki ír? De akkor meg hogyan foglaljak időpontot? (Élőben mindig azt mondja ugye, hogy majd írjak XD)


2023. márc. 28. 06:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Első kaffogásra átmegyek másikhoz. Vannak elegen.
2023. márc. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden sarkon van már egy körmös, de ha szeretsz szívni, járj hozzá továbbra is.
2023. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem normális, te vagy a fizető vendég. Én szóvá is tenném neki hogy nem tetszik a viselkedése és mennék máshoz.
2023. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!