Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mellbimbó piercingek kedvelői,...

Mellbimbó piercingek kedvelői, egy vagy kettő mutat jobban számotokra? Csak tetszik, vagy van is?

Figyelt kérdés

Kérem, aki szerint nem szépek ezek a piercingek, tartsák tiszteletben, hogy a kérdés nem nekik szól.

Akinek viszont tetszenek, kifejthetnék, hogy egyenes vagy karika, vízszintes vagy függőleges, egy vagy kettő, esetleg dupla egyben, érdekelne, más ízlésének milyen felel meg.



2023. máj. 9. 10:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csajoknak inkább az egyenes ékszer, pasiknak inkább a karika áll jól. Nekem nincs, mert szerintem túl laposak a bimbóim.

37/F

2023. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkettoben vizszintesen van 4mm-es tunnel mert ez nem olyan feltuno a testhez simulo poloban, de van golyosvegu es van karikam is.

36F

2023. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Hans Solo válasza:
100%
Férfiként nagyon tetszik. Már nagyon régóta szertném a páromat rávenni, neki is bejön, de csak szexuális indíttatásból. Sajnos eddig nem lépett meg. Lehet, hogy én is szúratok az egyikbe egy nagyon picit, lehetőség szerint feketét.
2023. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!