Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Velem van baj? Miért hiszem...

Velem van baj? Miért hiszem mindig ezt?

Figyelt kérdés
Anyukám is mérges már rám,azért mert egyfolytában a tükörbe nézem magam.....mert ''szerintem''kövér vagyok.A párom is mondja mennyire le vagyok fogyva,de én akkor is kövérnek látom magam.:s Mi van velem?Mozgok......és képes vagyok egész nap megenni egy almát...hogy ne hízzak.segítség.
2010. okt. 10. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt ne csináld!!

Mer ez már pszichés probléma!!!Komolyan mondom!!

Ezt ha így folytatod anorexiás leszel vagy bulémiára hajlamos!!

Szóval ezt nagyon sürgősen hagyd abba!!

Amúgy ha szabd kérdeznem hány éves vagy??

2010. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
februárban leszek 17 éves.
2010. okt. 10. 14:10
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor pláne hogy hagyd abba!!

Pont ez a kor amikor az lesz hogy pszichológushoz kell majd járnod és nem akarsz majd mert cikinek tartod!!

És ebből lesznek a nagy gondok és a végén kilátszik majd a bordád és kb így fogsz kinézni: [link]


Mert azt fogod hinni hogy te sovány vagy!

5-6 év alatt meg majd felhizlalnak:)

És utána már sosem mersz majd mérlegre állni és minden fogyókúra szerűségtől félni fogsz!!

Szóval ne hogy lefajuljon a helyzet:)

2010. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hány kg és hány cm vagy?
2010. okt. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mit tehetek ellene?:s
2010. okt. 10. 14:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyél!!!!!!
2010. okt. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
162 centi vagyok,és 54 kiló
2010. okt. 10. 14:21
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem kövér vagy, ha meg annak látod magad, akkor inkább puhányságot látsz, szal hogy ami van, az lötyög, és hurkásodik...inkább mozogj, építs izmokat, ne fogyókúrázz, hanem sportolj, és akkor kiegyensúlyozott leszel, izmos, és sportos, a sporttól am is termelődik a boldogsághormon, amitől jókedved lesz, pozitív kisugárzásod, ezek összessége a receptje a baromi szexi csajnak..szóval inkább tápláló kaját egyél, pl fehérje, gyümölcs, zöldség, azt mindig rendszeres időben egyed, kerüld a káros kajákat, mint a gyors kaja, meg ilyenek, de minden nap egyél megfelelő mennyiségű ételt! Főleg levest! Fehér kenyér helyett próbálkozz barnával, vagy rozskenyérrel. Ja és sok-sok folyadék.
2010. okt. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor fogadd el,hogy a 162/54 az tökéletes!TÖKÉLETES! én is azt csináltam mint te.aztán eltűnt a mellem, csíkos lett a bőröm.. Most normális alakom van,de a bőrömnek annyi. Meg különben is.addig állj le míg a belső szerveid működnek normálisan
2010. okt. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
sportolok rendszeresen.már 2 éve 4 napot konditeremben,és kettő napot kardio edzéssel töltöm:s és még így is annak hiszem magam....azt mondják hülye vagyok.
2010. okt. 10. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!