Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen piercingetek van és...

Milyen piercingetek van és milyet csináltatnátok még?

Figyelt kérdés
Nekem eddig daith van az egyik fülemben..de szívesen csináltatnák még egy daith-ot, helixet, tragust, nostrilt, septumot és ashley-t és talán cheek-et is..még nem tudom melyik legyen a következő de még egy daith-t mindenképp csináltatnák.

2023. máj. 15. 02:01
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Septum van, pont pár napja lett. Szeretnék snake bites-ot, tervben van szemöldök is, ja meg mellbimbó :D Ezen kívül tetszik még sok minden, és nagy eséllyel lesz is, de ezek a biztosak.
2023. máj. 15. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Szeretnék én is csak félek elmenni megcsináltatni :)
2023. máj. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Szemöldök, nostril, tragus, helix és mellbimbó van eddig.

Szeretnék még néhányat, főleg a füleimbe, mert az arcomon nem akarok túlzásba esni. Esetleg a számba még lehetne, ezen gondolkodom még, meg az intim piercingen is.

2023. máj. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Nostrilom van, igazából csak egy helixet szeretnék még.
2023. máj. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Fülem majdnem tele, már követni se tudom igazán, van még nostrilom, labret, spider bites (azt hiszem, 2 van egymás mellett oldalt), és nyelv.

Dermalt szeretnék majd valamikor.

2023. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%
Fordított kereszt közepén egy pentagramma szimbólum zacsimon.
2023. máj. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a jobb fülemben van egy daith és egy tragus. A másikba szeretnék egy conch-ot mindenképpen, de gondolkodtam az industrialon is. Tetszik a microdermal is de sokan mondták hogy könnyen kilökődik
2023. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!