Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúknál is kezd elterjedni a...

Fiúknál is kezd elterjedni a láb szőrtelenítés?

Figyelt kérdés
Strandon több srácnak is láttam,hogy le van borotválva.
2023. júl. 21. 05:38
 1/5 anonim válasza:
91%

Haverom rendes férfi van élettársa megvannak, annyit akarok mondani hogy neki a lábán pár szál szőr van, az arcán is csak egy körszakál forma, eleven ilyen a genetikája. Nekem is gyér, messziről azt láthatnád nincs is rajta, főleg ha szöke lenne de nem az.

A testépítésbe pl, rég így van hisz versenyeken érdekesen néznének ki.

Az hogy ki hogy rendezi le magát, az az ő dolga, attól ő nem fog homárrá válni, csak ő úgy érzi jól magát, nem kell neki ahhoz divatot követnie. Van aki csubakka ként érzi jól magát, nem vagyunk egyformák.

Én mondtam már munkatársamnak is minek borotválkozol? ha megjegyzést teszel azokra akik nem szőrösek?! ha a csupasz arcod szereted és nem szereted ha ott szőrös vagy! akkor miről beszélsz?? légy férfi hagyd meg szakállnak! ne legyen baba arcod, mert megszólod azokat akiknek pl, eleven nincs vagy kevés! ja hogy ez egy menő férfi szokás?? ugyan már.. légy férfi, hagyd csak meg!

De hogy mondjak vmit! ha nem vennénk észre a fiuk tisztelet a kivételnek! lányosodnak!! a hátterét nem firtatom most mert akármi lehet..

2023. júl. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Igen, eléggé kezd elterjedni. (Az én véleményem szerint ez sajnálatos, de mindenki azt csinál a testével, amit akar.)
2023. júl. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
A nagy munkanélküliségben már nem tudnak magukkal mit kezdeni.
2023. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Hát hogy kezd e elterjedni azt nem tudom, de én 17-18 éves koromtól kezdve epilálom az egész testem, most vagyok 44, számomra zavaró és taszító látvány a szőr.

Hogy ki más hogyan van vele, az magánügy.

2023. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
5%
Nem kezd elterjedni, csak vannak olyan sportok (pl. úszás, kerékpár) ahol kötelező leborotválniuk, te meg folyton a sportoló srácokat stírölöd a strandon.
2023. júl. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!