Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A pasik milyen parfümöket...

A pasik milyen parfümöket szeretik a nőkön?

Figyelt kérdés

Úgy értem, a frisset, a virágosat, a gyümölcsöset, citrusosat, édeset, stb.


Konkrét női parfümöket is mondhattok, az még nagyobb segítség. 🙂


Kíváncsiságból kérdem, mert van egy videós (pasi) aki az egyik ismert, klasszikus virágos-fás illatról mondta, hogy a férfiak szeretik, ha azt akarjuk menjenek utánunk, ezt használjuk (konkrétan nekem nem tetszik).


Ugyanez a videós mondta, szerinte a férfiak nem szeretik az édes, ''cukros'' illatokat.


Mégis, meglepődésemre azokra az illataimra kaptam a legtöbb bókot (férfiaktól is), amiknél nem számítottam rá.


Egyszerű, édes illatok voltak, nem túl édesek, volt bennünk gourmand jegy némi gyümölccsel, virággal. (Volt amelyik krémes vagy cukros volt).


Nem mind volt márkás vagy designer.


Több dicséretet kaptam rájuk mint sok más drágább, klasszikusabb, márkás parfümre.


Szóval, uraim, milyen illatokat vagy mely parfümöket szeretitek érezni a hölgyeken?


Hölgyek is írhatnak a tapasztalataikról, ők melyikre kapták legtöbb bókot, nekik mit mondtak férfiak erről.



2023. szept. 3. 12:46
A kérdező szavazást indított:
Citrusos
Édes
Gyümölcsös
Fűszeres
Fás
Virágos
Édes, cukros, gourmand
Édes, cukros, krémes (vaníliás)
Fás-fűszeres
Fás-virágos
10 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Állítólag a tom Ford black orchid-ot

Ami nagyon fura mert egy maszkulin illat…

2023. szept. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:
91%
Rajtam mindig a gourmand, édes illatokat dicsérik. Csoki, vanília, cukros gyümölcs, méz meg ilyesmik vannak azokban, amikre mindig megjegyzést tesznek, hogy milyen jó pl. az orilflame love potion-t ahányszor felfújom, mindig megdicséri egy hímnemű, de a police potion mindkét változatát is. A keleties, fűszeres illatokat is nagyon szeretem, arra több férfiismerősöm beszólt, hogy nyanyásak :D
2023. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Egy másik illatszakértő YouTuber meg azt mondta, hogy az édes, gourmand illatokért őrülnek meg a férfiak. 😂


Az az igazság, hogy az általánosítások soha nem adnak valós képet, mert mindenkinek más tetszik.

Sőt, viselheted azt az illatot, amit a legszexibbnek, férfiaknak leginkább “bejövős” parfümnek címkéznek fel, ha nem kölcsönös a vonzalom, úgy sem fogod meg vele a kiszemelted.


Eleve mindenkinek más az alapillata, az ízlése. Ugyanaz a parfüm teljesen másképp mutat több eltérő nőn. Valaminek nagyon jól fog állni, míg egy másikon borzasztóan.


Az, hogy “édesnek”, “citrusosnak”, “fűszeresnek” van felcímkézve egy illat, önmagában nem jelent semmit. Mert vannak édes illataim, amiket nagyon szeretek és jól mutatnak rajtam, viszont ugyanebben az illatcsoportban rengeteg van, amitől felfordul a gyomrom, és ezt nem az ára vagy a márkája befolyásolja.

2023. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Érdekes, az Oriflame Love Potion-t említette valaki, én egy időben az Oriflame Love Potion Secret-et használtam, és meglepődésemre (pedig hol használtam hol meguntam) erre kaptam pasiktól a legtöbb bókot.


Egy egyszerű, nem bonyolult, édes, virágos-gyümis illat fehércsokival.


A kremmaniat szoktam olvasgatni, ott páran lehúzták hogy ''kutyulmány'', ''lötyike''.


Az a videós a Dior J'Adore-t mondta azt szeretik a férfiak, a cukrosat, édeset nem.



Nekem ezt pont nem tetszik, nekem túl komoly, virágos.


Én az életben pont nem ezt tapasztalom, az édes gourmand illataimat dicsérik legtöbben.


Tényleg nem lehet általánosítani, lehet minden pasi mást szeret, és függ bőrkémiától.


A Daisy-re Marc Jacobs-tól (egy oldalon olvastam férfiak egyik kedvence) azt mondta egy exem ''túl virágos".

2023. szept. 3. 14:29
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

"Tényleg nem lehet általánosítani, lehet minden pasi mást szeret, és függ bőrkémiától."

Parfümériában dolgozom, tehát rengeteg a tapasztalatom és az állításod tökeletesen megállja a helyét. Így van. Ízlés, bőrkémia, a trendek, és még a korosztály is befolyásolhatja. Csak sokan az önismeret hiánya miatt ezt nem értik.

2023. szept. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Nem szeretem a parfümöket nőn. Használjon csak szappant és vizet.
2023. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
6 meg jó kis wu2 sampont 🤣
2023. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Senior Séf ***** válasza:
56%
6-osnál a pont. Imádom a párom illatát.
2023. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem lehet általánosítani, de rajtam a legtöbben az édes vagy fűszeres illatokat szokták dicsérni.

De van olyan barátnőm akin ezek nem eredményeznek jó illatot, hozzá a citrusosak illenek.

Más mindenkinek a bőre. Szerintem sokan tapasztalták már, hogy ami valakin jó az egy másik emberen nem. (Pl. Amikor egyik barátnődnek csodás az illata és megmondja, hogy mit használ, aztán te kipróbálod és rajtad borzalmas, totál más az illat.)

2023. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Ami nem túl émelyítő. De ha lehet elég ha normálisan tisztálkodik, nekem annyira nem fontos a parfüm. Ismertem olyat aki csak a parfümőt öntötte magára de zuhanyozni már ritkán ment.
2023. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!