Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A pasik milyen parfümöket...

A pasik milyen parfümöket szeretik a nőkön?

Figyelt kérdés

Úgy értem, a frisset, a virágosat, a gyümölcsöset, citrusosat, édeset, stb.


Konkrét női parfümöket is mondhattok, az még nagyobb segítség. 🙂


Kíváncsiságból kérdem, mert van egy videós (pasi) aki az egyik ismert, klasszikus virágos-fás illatról mondta, hogy a férfiak szeretik, ha azt akarjuk menjenek utánunk, ezt használjuk (konkrétan nekem nem tetszik).


Ugyanez a videós mondta, szerinte a férfiak nem szeretik az édes, ''cukros'' illatokat.


Mégis, meglepődésemre azokra az illataimra kaptam a legtöbb bókot (férfiaktól is), amiknél nem számítottam rá.


Egyszerű, édes illatok voltak, nem túl édesek, volt bennünk gourmand jegy némi gyümölccsel, virággal. (Volt amelyik krémes vagy cukros volt).


Nem mind volt márkás vagy designer.


Több dicséretet kaptam rájuk mint sok más drágább, klasszikusabb, márkás parfümre.


Szóval, uraim, milyen illatokat vagy mely parfümöket szeretitek érezni a hölgyeken?


Hölgyek is írhatnak a tapasztalataikról, ők melyikre kapták legtöbb bókot, nekik mit mondtak férfiak erről.



2023. szept. 3. 12:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ettől az illattól mindig bevadulok, ha megérzem a páromon: CAROLINA HERRERA - Good Girl (Dazzling Garden)

Ráadásul, még soha senki máson nem éreztem ezt az illatot, csak rajta, pedig nagyon sokszor járunk mindenféle helyekre, és különböző társaságokba is.

2023. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!