Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az az alter sítlus?Már...

Milyen az az alter sítlus?Már régóta rock és punk zenét hallgatok.De attól nem leszek alter.Szóval hogyan öltözködnek?Milyen zenét hallgatnak?Milyen bandákat vagy énekeseket?Érdekel😅

Figyelt kérdés

nov. 7. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
nov. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 köszi és a zenei stílusról valami??
nov. 7. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az alter az egy gyüjtőfogalom.
nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ezt a kifejezést az ilyen Kispál, Vad Fruttik, Bagossy, Margaret Island és hasonló bandákra használom. De én lassan 30 éves vénség vagyok, szóval nem vagyok már up to date a mostani szubkultúrákban. Punk zenét hallgatok, de soha nem tartottam magamat alternek. Mindig az Avantgard lányok című Hátsó Szándék szám jut eszembe inkább róluk.

Öltözködésre szerintem:

[link]

[link]

[link]

nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Ezt itthon a grunge-ra értik, külföldön nem használják. Grunge, punk-rock, ezekre használják itthon.
nov. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!