Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alacsony fájdalomküszöbbel...

Alacsony fájdalomküszöbbel öngyilkosság az intim gyantázás?

Figyelt kérdés
Elég alacsony a fájdalomküszöböm, a sebtapaszt is felszisszenve tépem le. Viszont a szőrt nem bírom elviselni magamon. Emiatt borotválok, viszont azután mindig kipattogok lent, piros lesz, fáj, viszket, szóval egy rémálom utána 1-3 napig (sehol máshol nincs gondom a borotválással egyébként). Emiatt gondolkodom azon, hogy összeszorítom a fogam és kibírom azt a 20 percet. De sok embertől hallottam, hogy lehetetlen kibírni, mármint ha valakinek alacsony a fájdalomküszöbe, van aki el is sírja magát közben. Szerintetek?

nov. 11. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Hagyd szőrösen
nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

Akkor az enyém alacsonyabb, le sem tépem a sebtapaszt, hát hlye vagyok én?? 😅 Leáztatom vagy tizedmmenként lekapirgászom 😅

Mindig azzal a példávan jövök, hogy gyantázással ki lehetne végezni! Epillátort sem bírom, még a szemöldök szedés is kínszenvedés nekem...


De próbáld ki

nov. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem alacsony a fájdalomküszöböm, mégis borzalmas volt a gyantázás, nem teljes intim, úgyhogy soha többé.
nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Nekem alacsony a fájdalomküszöböm. Eléggé fájdalmas, de túl lehet élni, többedik alkalommal pedig már nem annyira vészes. De ha félsz tőle, akkor egyszerűen csak válts biztonsági borotvára. Annak csákó egy eléggé éles pengéje van az eldobbhatósokkal szemben, így jóval kisebb az esély a kipattogzásra, ha megfelelően használod, akkor nem lesz tőle bajod.
nov. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

Elsőre tényleg nem leányálom az intim gyanta, de ki lehet bírni. Pár alkalom után már csak kellemetlen, semmi extra.

Gyantázás előtt vegyél be egy szem fájdalomcsillapítót, sokat segít.


Ha még nem vagdostad össze magad eléggé, akkor feltétlenül próbáld ki a régi vacak biztonsági borotvát. Bolond, aki ilyet ajánl intim területre!

nov. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
5 nem, nem bolond, hanem pont, hogy intelligens, illetve van benne némi empátia, ezért ajánl egy fájdalommentes megoldást, aminél nem játszik a kipattogzás.... Nem régi biztonsági borotváról írták (gondolom én) , hanem újról, amit meg lehet tanulni használni. Csak akkor vágod meg vele magad, ha tojsz arra, hogy hogyan kell használni és mellé még szerencsétlen is vagy. Nem kéne ennyire negatívan írni egy olyan dologról, amiről halvány lila gőzöd sincs, és lepontozni sem kell azért, mert nem tetszik a válasz, ugyanis ez a zöld pipás dolog nem arra van, hogy ami nem tetszik neked, azt lepontozd, hanem arra, hogy megtudhassa a kérdező, hogy mennyire hasznos a válasz, és a 4-es válasz ha nem is teljes mértékben hasznos, de ennél az értékelésnél sokkal jobb....
nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Az elso 3-4 alkalom kin lesz, utana jobb. A suru szor jobban faj de az alkalmak elorehaladtaval ritkul.


En olyan helyre jarok ahol picit tobb idot szan ram a holgy es akar tepesenkent picit megall, megpihen hogy megnyugodjak. Illetve az is sokat szamit hogy profi csinalja meg az is hogy profi gyantaval csinalja

nov. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Ja és kezdd egy bikinivonallal. Az arra pont jó hogy kipróbáld
nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első 1-2 alkalom talán keményebb, de amúgy simán ki leht bírni azt is. Nem olyan durva fájdalom. A lézer, na az a durva.
nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
Ha nagyon nem bírod a gyantázás, akkor biztonsági borotva. Nem rossz az, csak meg kell tanulni használni.
nov. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!