Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy "öngyilkosság" újonnan...

Nagy "öngyilkosság" újonnan (aznap, előző lévő nap) vett acélbetétes bakancsban elmenni egy (TCS) koncertre? Folyt. Lent. L/16

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a bakancs az elején töri a lábat, be kell járatni, és aztán nagyon jó lesz. Sokaknak kitöri a lábát a bakancs az első héten - ha most egy koncerten ugrálok (+- pogózok) benne, akkor sokkal brutálisabb lesz utána a lábam?:S
2010. ápr. 8. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
De égő vagy.
2010. ápr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne égő? :S Rock for ever! ^^

Am a konkrét választ nem tudom, de én úgy szoktam, hogyha új cipőt veszek, akkor otthon is abba járok, meg ide-oda elmegyek vele, hogy megszokjam, mert minden cipő más. xD Aztán ha már kényelmes, akkor csak abba járok, amég szét nem szakad. xD


15/F

2010. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én a vadonatúj bakancsomban mentem el egy fesztiválra...hát kegyetlenül vérzett a lábam, de ha leragasztod jó sok sebtapasszal akkor kibírható:) nameg koncert közben nem a fájdalomra koncentrálsz:)
2010. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne menj el benne. Célszerű egy tesicipőben elmenni. Nem tudom, mennyire vállalod be. De nekem is feltörte a baki a lábam anno(két éve hordtam bakit, és mai napig látszik a helye), szal szerintem gondold át, mert a helyét nem hiszem, hogy eltudod tüntetni. Vagy esetleg sok tapasz.
2010. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat, még jöhetnek :D

Miután megveszem, megállás nélkül a lábamon lesz, így a koncertig eldöntöm, hogy kibírom-e benne... :)

Steel vagy Red Rooster bakancsot vennék (attól függ, hogy kapnak-e árut), nem tudom ez változtat-e valamin. Annyit nem érne meg a dolog, hogy tönkrevágja az első estén a lábam.

2010. ápr. 9. 14:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Steel-t ne vegyél, hamar leválik a talpa :/ Amúgy vedd fel vastagabb, vagy kettő zoknival :D
2010. ápr. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Red Rooster-t ajánlom!!
2010. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem, nem abban fogok menni. Abba jöttem ha csütörtök, miután megvettem és igencsak feltörte a sarkam. Még be sem gyógyult, és egy koncertet végigugrálni benne veszélyes lenne :)
2010. ápr. 17. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!