Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Helix piercing kezelése?

Helix piercing kezelése?

Figyelt kérdés

Ma délután kiszúrták a fülem. Az egyik egy helix piercing porcba a másik pedig fülcimpába az előző kettő után még egy harmadikat.

Na most a fülcimpám egyáltalán nem fáj semmi baja, viszont a helix (attól függetlenül, hogy a szúrás maga kicsit sem fájt) iszonyatosan lüktet. Az előbb vetkőztem le fürdéshez és egy nagyon picit hozzá nyúltam, azthittem bepisilek, mostmár viszket is mint a nyavaja.😃 Ma este már bekenjem óvatosan vagy inkább csak reggel, illetve mit ajánlotok, esetleg a bepanthen jó lehet rá?

Köszi előre is!



#piercing #helix #Fül porc szúrás
nov. 12. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én júliusban szúrattam dupla helixet. Eleinte nekem is nagyon lüktetett (meg csúnyán vérzett is párszor). Én nem kenegettem semmivel, octenissept-et használtam rá, napi párszor mindkét oldalt jól befújva. Pár hét után már az se fájt ha véletlen rajta aludtam :D
nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszod! Megnyugtattál!😇

Még egy kérdésem lenne ezzel kapcsolatban..hogyha befújod vele akkor meg is törlöd vagy hagyod, hogy beszívja mindet?

nov. 12. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne használj kenőcsöket rá, Octenisepttel vagy hasonlóval kezeld.


Ráfújod, és úgy hagyod. Vagy esetleg fültisztító pálcikára fújod, és úgy csinálod. Utána a szert rajta hagyod, nem kell áttörölni, letörölni, hanem hagyod hogy beszívja.

nov. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!🙏🏼
nov. 12. 23:35
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Legközelebbi fürcsinél segítek levetkőzni, és nem fog ilyen történni megígérem.😊
nov. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!