Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem túlárazottak...

Csak szerintem túlárazottak az Ariana Grande parfümök?

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre, senkinek az ízlését nem akarom kritizálni.

Csak nem értem miért a nagy hype. Egyik barátnőm gyűjti ezeket a parfümöket, de csak egy-két darab mondható tartósnak, a többit sosem érzem rajta ha találkozunk.

Britney Fantasy parfümjei is celeb parfümök, mégis tartósak és jóval olcsóbbak is.

Még egyszer írom, nem támadás meg veszekedés céllal kérdezem, csupán kíváncsi vagyok más is ilyen véleménnyel van-e róluk. Esetleg vett már de csalódott bennük.



nov. 29. 11:06
A kérdező szavazást indított:
Szerintem is túlárazottak a minőségükhöz képest.
Szerintem nincs gond a minőségükkel, szeretem ezeket a parfümöket.
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bőrfüggő. A 60 ezer forintos Chanel chance például egy óra után nem érződik rajtam.

Márkanév, elérhetőség, célközönség, reklám, összetevők minősége határoz meg egy illatkreációt. Ha lehetne kapni mondjuk Rossmann-ban, dm-ben is, akkor olcsóbb lenne.

Édes, tartós illatok alapvetően.

nov. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A túlárazott parfüm, nem egy Ariana Grandenál kezdődik! Abszolút megéri az árát, rajtam nagyon tartós, finom illatú.
nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Notinón kb 25-30 közt mennek a 100 ml-esek, az 50-esek 18-20 körül. Ez hol drága 2023-ban egy közepes minőségű celebparfümért? A leggagyibb testpermetekért meg eau de toilette-kért is elkérnek már 5-10 ezret és kifújás után 5 perccel pontosan nulla illatuk van.
nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!