Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne tónusosabb a...

Hogyan lehetne tónusosabb a fenekem? (kép)

Figyelt kérdés

milyen edzés/étrend kellene, hogy formás legyen a fenekem/combom?

mik a leghatékonyabbak?

kb mennyi idő lenne?

nagyon vészes?

18L


[link]

[link]

[link]

[link]



dec. 29. 22:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Ne a mekiben kajálj!
dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%

Feltételezem hogy fogyni nem szeretnél, csak izmot növelni


Megfelelő fehérjebevitel elengedetlen és ami nagyon fontos ELEGENDŐT ENNI. Ha nem viszel be legalább súlytartáshoz elég kalóriát nem tudsz megfelelően fejlődni. Az elengendő fehérje az átalában testsúlykiló szorozva 1,6-al és ami itt kijött eredmény annyi gramm fehérje minden nap, ez a minimum. Amit nem érdemes meghaladni az a testsulykilóx2, mert nem jó az emésztéshez. Szóval az itt kijött eredmények közt a legoptimálisabb a fehérjebevitel.

Edzőteremben vagy otthon akarsz edzeni? Mert mindkét esetben máshogy lehet összeállítani egy edzéstervet.

Ha gondolod írj rám privátban, szívesen segítek benne :) (17/L)

dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%
Nekem most is formásnak tűnik!
dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%

Hát izom nem nagyon van rajta, pedig nem is vagy duci, inkább normál.

Izom kell oda főleg. Nekem a legjobban a korizás vált be, évekig intenzíven koriztam és nagyon szép kidolgozott lett tőle a farizmom. Esztétikusan kidolgozott.

A futással PL megközelítőleg sem lehet szép feneked, mert inkább más izomcsoportokat dolgoztat meg, azt sem olyan intenzíven, mert nincsenek benne erős lökések.


Kajálással már írtak hasznos dolgokat előttem. Ha nem célod a zsír csökkentése, inkább csak izom növelés akkor is fontosak a fehérjék, esszenciális aminosavak és víz, mert ezek nélkül lassabban fog épülni az izom. Ha pedig túl magas a napi zsír bevitel, az is befolyásolja az izomépítést, mert a tested kevésbé hatékonyan fogja felhasználni a fehérjét.

dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%
Tényleg képes vagy ide feltenni a fenekedet? Te nem vagy normális.
dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lány kérdezte tegnap,hogy lehet-e belőle modell.
dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%
Nincs olyan, hogy "tónusos". Formásabb lehet és feszesebb is. Sportolni kell, és fogyni picit. Milyen magas vagy?
dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Fogj hozzá normálisan, egészségesen enni, végezz legalább 5 kg-s súlyzóval guggolásokat és kitöréseket. Jobb időben menj le futni.
dec. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Noren1989 ***** válasza:
77%
#5, Kérdezőnk úgy làny, mint te, én, vagy a magàt 17éves lànynak mondó negyvenes faszi 😶😅🤫
dec. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az hagyján, de te már vagy 10. alkalommal teszed fel ezt a kérdést, és már privátban is leírtam neked, hogy hogyan. Miért nem érted meg?

Nem ám te is elkezded a sírást rívást, mint az itteni incel szánalmak.


Leírtuk már, kevesebb pizza, hamburger, palacsinta.

Több hús, több zöldség, rizs, tojás, víz, súlyzós edzés.

Előbb kalóriadeficit kell, hogy lemenjen kb 5 kiló felesleg, mert van rajtad, aztán edzeni kell rá, akkor lesz formás. Nem érted meg?


Tessék, nőknek való edzésterv, és gyakorlatok, plusz minden hasznos információ:


[link]

dec. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!