Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futással lehetek tónusosabb?

Futással lehetek tónusosabb?

Figyelt kérdés

A futást szeretem, más sportokat nem igazán (heti 4x van kosárlabda edzésem, 2x 1,5 óra és 2x 2 óra). Most szeretnék elkezdeni futni, szeretnék egy kicsit izmosabb lenni.

[link] Ez alapján szeretném csinálni. Eszem elég fehérjét, kalóriát izomnöveléshez, illetve heti 3x-4x itthon edzenék tanulás közben 10p has+10p fenék+10p kart videókra. Szerintetek így lehetséges?


2020. febr. 8. 20:50
 1/1 anonim válasza:

Nem olvastam az edzéstervet nem értek hozzá.

De nekem a futástól mindenképpen jobb lett az alakom. Én gyaloglással kezdtem aztán tudtam már 15-30 percet futni heti 3-4* elmentem azután már fixen meg volt az 5-7 km. Nem száguldoztam, egy óra alatt futottam le a 7 km- t ami alapból nem jó de én nagyon büszke voltam magamra.

Betegség miatt én felszedtem 20 kilót most azon vagyok hogy lemenjen vmennyi és tudjak újra futni ,mert nagyon hiányzik

Sok sikert!

2020. febr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!