Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Otthoni edzéssel, gyakorlatokkal van esély rá hogy kicsit izmosabb, tónusosabb legyen a testem?

Nincs se időm se pénzem a drága konditermekre, viszont nyárra jó lenne egy kis izmot felszedni. Nagyon sok videó van youtubeon de nem tudom hogy van e értelme elkezdeni. Alapvetően nem fogyni akarok mert már így is nagyon sovány vagyok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: edzés, izom

jan. 15. 22:21  Privát üzenet  

A válaszok
van rá esély.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 15. 22:53 Privát üzenet
Van, de szerezz be par eszkozt. Gondolom no vagy, neked nem kell otthonra a 20kilos rud, ugysem tudnad kihasznalni. Es egyel rendesen

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 16. 08:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek Fernando Alonso megy a Red Bullba Max Verstappen csapattársaként vagy nem? Szerintem van amúgy rá esély (még ha fiatalokat is alkalmaz az RB) Red Bull tud...
Melyik gyakorlatokkal tudom növelni a lapockáim közötti részt? Az a célom hogy annyira ne álljanak ki. (Edzőterembe járok)
Ilyen és ehhez hasonló gyakorlatokkal tényleg lehet az arcunkat "edzeni", kicsit eltüntetni a tokát, vagy csak átverés és időpazarlás az egész?
Átlagos, jó alakkal rendelkezem. Vagyis majdnem. Mivel pocakom van, de sehol nem vagyok kövér. Mit javasoltok, milyen gyakorlatokkal lehet ledolgozni ezt a pluszt?
Nem szeretnék katona lenni. Meg van rá az esélyem, hogy bevezetik a katonaságot pár év múlva? 16F
Milyen gyakorlatokkal lehet vékonyítani a vádlit?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!