Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Helix piercing problema?

P0cs0lya kérdése:

Helix piercing problema?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

a lenyeg az, h meg november elejen szurattam dupla helixet bal oldalra, karikat rakattam. Meggyult vele a bajom, baratnok mind mondtak, h be van gyulladva. Kezeltuk, nyomkodtuk belole ki a gennyt. Kesobb mar tudtam rajta aludni, de meg mindig jott belole valami. A hibakra rajottem, h nem kellett volna karikat szuratni elsonek, nem kellett volna kozvetlenul fertotlenitot fujni ra, stb. Visszamentem oda ahol csinaltattam, kicsereltuk egy golyos fulbevalora, kenegettem ugyanugy. Most kevesebb mint egy honap elteltevel turelmetlenul visszacsereltuk itthon a karikara es azota faj, fekudni nem tudok rajta, valami valadek, genny jon belole. A terb az, h visszacsereljuk a golyosra es egy joo ideig nem piszkalom, ti mit javasoltok? Mit kellene tennem?



jan. 5. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Feltétlenül kell az? És mi volt az oka, hogy csináltattad?
jan. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tedd szépen vissza a golyót, de olyat, aminek a talpa lapos, és csak elöl van golyó. És ne türelmetlenkedj legalább 6-8 hónapig. A helix gyógyul leglassabban. Egy hónap nagyon kevés amúgy is, meg még piszkáltad is pluszban.
jan. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!