Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinálnál egy ilyen ember...

Mit csinálnál egy ilyen ember helyében?

Figyelt kérdés
Aki olyan ronda,hogy sírt,amikor tükörbe nézett,boltba megy,vki hozzáér és lefujjogja:S az osztálytársai mindennap mondják neki,hogy ronda dagadt szar! (Igen,rólam van szó!)
2010. okt. 24. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem sok mindent félreértessz...

A lányokat nem akkor bámulják meg amikor rondák hanem amikor szépek, osztálytársak pedig lehetek irigyek is... :-))

És egy lányon sose baj ha van kis felesleg, na persze nem túlzott mértékben, de egy kicsi még kifejezetten kell :-))

(szívesen beszélnék veled MSN-en :-))

2010. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

változtatnék

új frizu (esetleg festés), próbálnék tenni valamit a bőrömmel ha csúnya, smink, néhány új ruhadarab amit jól lehet kombinálni

2010. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is így vagyok...

teljesen kivagyok már lelkileg

2010. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
első: írtam privit,utolsó: miért gondolod így?
2010. okt. 24. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán akarj is változtatni magadon! Ha tényleg kövér vagy, akkor hozd ki magadból a maximumot azon a téren, hogy lefogysz.
2010. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!