Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan változhatnék meg?

Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy szinte egyáltalán nincs önbizalmam,pedig sokan mondják hogy csinos vagyok,meg szép,de én nem tudom elhinni.Egyrészt zavar hogy van rajtam 10 kg fölösleg,és sajnos nem születtem vékonynak,tehát sose lesznek vékony "gazella" lábaim,ha lefogyok se,persze le akarok fogyni mindenképp.De szerintem ha lefogyok se fogok magamnak tetszeni,mert nem tetszik a stílusom,nincs kisugárzásom,olyan semmilyen vagyok.A külsőm nem tükrözi a belsőmet.A stílusomat is keresem még,bár vannak elképzeléseim:)

Segítenétek nekem,hogy változhatnék át külsőleg?Hogyan találjam meg önmagam?

16/L


2010. okt. 24. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Add lesz azt a 10-est, az a biztos! Aztán valósítsd meg az elképzeléseidet, mutasd meg magad. Több nem is kell. :)
2010. okt. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!