Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Tippek nemiszerv...

Lányok! Tippek nemiszerv borotváláshoz? Teljesen tanácstalan vagyok.😭

Figyelt kérdés

Próbáltam több megoldás.

Kadban furdes után, leradirozva, jo borotvahabbal leborotváltam, majd intim mosakodó, és krém. (Probáltam hintőporral is már) De eszméletlenül viszket amig rendesen teljesen vissza nem nő mindenhol.

Aztan próbáltam azt hogy csak levágtam (mindenhol, kis/nagy ajkakon is) de ugynézett ki konkrétan alatta a bőröm,mintha fullra égett lenne az egész. (Valszeg az irritáció miatt) És itt is elviselhetetlenül viszketett egész végig. Nem tudom már mit csináljak. A szeméremdombbal nincs baj, azt szépen le tudom, de mindent ami leljebb van, azt nem, mert viszket.


Egy baromira elkeseredett lány.



febr. 13. 23:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Borotva utan 2 mm-esen epilald.


Amugy meg jobb akkor az elektromos borotva. Azt szarszon hab nelkul kell.


Azer eg,mer valszeg eletlen a bototvad.


Utana hintopof kell ra . Este slvas elott csinald,h legyen ideje megnxigodni a borodnek ruha nelkul .

febr. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én onebladet használok

Vagy ha van pénzed ipl

febr. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Én epilátort használok. Nekem ez vált be a legjobban.
febr. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szőrnövés irányával megegyezően húzd a borotvát. Utána nekem aloe vera gél vált be.
febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát de ahogy nő vissza, már konkrétan másnap megőrülök tőle.

Sok barátnőm csak ugy futtábba leborotválja, és minden jó, én meg itt szenvedek vele, és sehogy se jó.

febr. 14. 22:00
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is elektromos borotvát használok, azzal csak szárazon letolom, nem is kenek rá semmit. Nem lehet, hogy nálad valamelyik kence irritálja?
febr. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Azért viszket mert nő, és ìgy irritálja az alsónemű is, esetleg érdemes más anyagú alsóneműt kipróbálni, vagy ha úgy sem jó akkor philips one blade 360°-os(vagy sima) elektromos borotvát ajánlom, az nem szedi le teljesen csak annyira amennyire kell és a bőrt sem sérti fel. De ezek után fertőtleníts és kend is be hogy hatásosabb legyen. ^_^
febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Probald ki veet szortelenito kremet. tovabb marad sima.
febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szia kedves kérdező, javult az állapotod? Nekem hetek óta hasonló tüneteim vannak elviselhetetlen nagyajak viszketéssel, már éjjel sem tudok aludni véresre vakarom magam. Semmilyen krém nem segít, már borotválni sem borotválom és akkor is maradt az elviselhetetlen viszketés!
márc. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem lehet, hogy hüvelygombád van? Az jár ilyen hirtelen jött viszketéssel. A folyás nem mindig feltûnô.
márc. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!