Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Tippek nemiszerv...

Lányok! Tippek nemiszerv borotváláshoz? Teljesen tanácstalan vagyok.😭

Figyelt kérdés

Próbáltam több megoldás.

Kadban furdes után, leradirozva, jo borotvahabbal leborotváltam, majd intim mosakodó, és krém. (Probáltam hintőporral is már) De eszméletlenül viszket amig rendesen teljesen vissza nem nő mindenhol.

Aztan próbáltam azt hogy csak levágtam (mindenhol, kis/nagy ajkakon is) de ugynézett ki konkrétan alatta a bőröm,mintha fullra égett lenne az egész. (Valszeg az irritáció miatt) És itt is elviselhetetlenül viszketett egész végig. Nem tudom már mit csináljak. A szeméremdombbal nincs baj, azt szépen le tudom, de mindent ami leljebb van, azt nem, mert viszket.


Egy baromira elkeseredett lány.



febr. 13. 23:20
1 2
 11/14 anonim válasza:
Semmilyen folyásom , más panaszom nincs . Egyszerűen borotválkozás után a szemérem dombom elviselhetetlenül viszket , piros, ég , fáj. Kentem màr canestennel, sudockremmel, bepantennel.
márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy akkor nálad más, de nálam eddig kétszer volt ilyen, mindkétszer gomba volt. Az elsô alkalommal volt folyás is, onnan tudtam. De mellette kibírhatatlan viszketés. Nôgyógyásznál voltam, ô megerôsítette, hogy gomba, kaptam hüvelytablettát és krémet, és 4-5 nap alatt elmúlt. 10 évvel késôbb jött ki újra, ezúttal folyás nélkül, csak az elviselhetetlen viszketés, pirosság. Ez alkalommal nem tudtam rögtön orvoshoz menni ezért csak a gombaellenes krémmel kentem, de arra egy hét alatt se múlt el, ezért újra elmentem nôgyógyászhoz, aki ismét megerôsítette, hogy gomba, adott hüvelytablettát is a krém mellé, és így múlt el ismét. Remélem újabb tíz évig megint nem jön elô.

Nem tudom, nálad mitôl van, de ha tényleg nem múlik, érdemes lenne orvoshoz fordulni vele.

márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Neked hol jelentkezett a viszketés? Én probáltam a canestent napokon keresztül de semmi hatása nem volt. És tényleg az a fura hogy borotválkozás után csak is kizárólag a szemérem domb viszket de elviselhetetlenül ennek nem gondolnám hogy hüvelygombához lenne köze. De mindenesetre elmegyek dokihoz csak gondoltam hátha addig van valakinek valami hatásos ötlete.
márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A nagyajkak és a csikló környéke, mondhatni az egész puncim. És látni nem látszott rajta elôször semmi, csak a viszketés, de ha kicsit is megdörzsöltem, utána kicsit kipirosodott, a viszketés meg felerôsödött. De már attól is extrémen viszketett, hogy hozzáért a bugyi. Második alkalommal én is kentem rá a gombaellenes krémet vagy egy hétig, de attól nem múlt el. Amíg rajta volt a krém, addig picit jobb volt, de ha letöröltem, rögtön visszajött. Kellett mellé a hüvelytabletta is, hogy elmúljon. De jobb, ha megnézeted orvossal. Én is azt tettem.
márc. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!