Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kire hallgassak a hajamat...

Kire hallgassak a hajamat illetően?

Figyelt kérdés

A haverjaim illetve osztálytársaim is szokták mondani, hogy tök jó a hajam, stb. (Normális hangsúllyal, nem szarkasztikusan vagy gúnyosan).

Viszont otthon meg azt hallgatom, hogy miért ilyen hosszú, miért nem vágatom le, a hosszú haj nem férfias, stb. Kire kéne hallgatnom?


17/F


márc. 9. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne hallgatni senkire. Saját véleményed kéne, hogy legyen.
márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A haverjaidra, ők a te korosztályod. A szülők meg sosem értik a fiatalok divatját. De amúgy nyilván az a legfontosabb hogy neked hogyan tetszik. Rengeteg csajnak bejön amúgy a hosszú haj (ha ápolt).
márc. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Arra, akiben bízol.
márc. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Haverjaidra

Nálunk.fiataloknál divat a hosszú haj göndör haj meg a hátol oldalt felnyírt de hosszú haj

Én is így vagyok jópár rokonom csesztetett érte de nem érdekelt mert nekem meg sok havernak meg lánynak tetstik az oldalt felnyírt göndör hajam

márc. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Vágasd le. Ha göndör, akkor kopaszra. Kivéve ha a fijúkat szereted
márc. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%

Otthon a 30 évvel ezelõtti divat szerint godolkoznak anyádék. Nem bántásból, de tényleg.


Én is 30as vagyok, a kortásrak ízlése megragadt kb abban a korszakban amikor fiatalok voltak.


Tudod milyen pasik után kajtattak? Hogy ki volt a poszteren a szobájukban?

Mutatom:

[link]


[link]


[link]


[link]



Szóval hallgasd meg anyádékat is, de a ko textust ne felejsd el.

márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Én azt hittem David Hasselhoff volt a poszterjükön xd
márc. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 80as éekben lehet, de az se jobb
márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem, magadra. Neked mi tetszik, vagy mi áll jól. De, nyilván aki szeret, nem akar neked rosszat. Így a szüleid sem és a jó barát sem.
márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!