Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz ha 152cm vagyok? 23L

Gáz ha 152cm vagyok? 23L

Figyelt kérdés

Nem hiszem hogy fogok már nőni.:( Sokszor úgy érzem magam a magasságom miatt mint egy kis gyerek. Nem is vesznek komolyan ezzel a magassággal. Fiúk nektek bejönnek az alacsony lányok? Írjatok magasságot is.

Van olyan akit kifejezetten taszít ha egy lány ennyire alacsony és egyből nem jöhet szóba akármennyire szép is?

Magasított cipőt nem merek hordani, mert nemrég eltört a lábam.



márc. 10. 22:43
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
83%
Szerintem senkit nem érdekel mekkora vagy. Ha valaki szeret elfogad feltétel nélkül. Amúgy meg fiúknál általában az alacsonyabb lányok jönnek be.
márc. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

vannak pasik, akiknek a pici nők tetszenek, meg olyanok is, akiknek nem.

légyszi ne nyúld le a magas pasikat :D

márc. 11. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Noren1989 ***** válasza:
13%
Rettttttttttenetes.
márc. 11. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám 149 centi volt, mégis lett párja, apukám személyében.

Nem a magasságod miatt nem vesznek komolyan.

márc. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, nem gond.
márc. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
60%

Csajoknál nem számít mekkora valak

Az alacsony pasikat nézik csak le

márc. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Férfiak nem nézik a nők magasságát,nők már ítéletesebbek az alacsony férfival szemben.
márc. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%
Én imádom a pici csajokat.
márc. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem a magasságoddal van a gond, hanem az önbizalom hiányoddal. Nem a magasság teszi az embert felnőtté, sokkal inkább például a gondolkodásmód. Ha te megragadsz abban a tudatban, hogy gyereknek érzed magad, valami miatt, amin nem tudsz változtatni, nem fogsz tudni felnőni agyban a korodhoz. Fogadd el magad, korlátoltságot te húzol fel magadban, nem a magasságod. 152cm/31N
márc. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez határozza meg, hogy milyen ember vagy. Egyébként egy air max cipővel nyerhetsz kb 4centit. Meg vannak akiknek, nem hogy a pici nők jönne be, hanem csak náluk van esélyük a magasságuk miatt.
márc. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!