Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz ha 152cm vagyok? 23L

Gáz ha 152cm vagyok? 23L

Figyelt kérdés

Nem hiszem hogy fogok már nőni.:( Sokszor úgy érzem magam a magasságom miatt mint egy kis gyerek. Nem is vesznek komolyan ezzel a magassággal. Fiúk nektek bejönnek az alacsony lányok? Írjatok magasságot is.

Van olyan akit kifejezetten taszít ha egy lány ennyire alacsony és egyből nem jöhet szóba akármennyire szép is?

Magasított cipőt nem merek hordani, mert nemrég eltört a lábam.



márc. 10. 22:43
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
75%

Szerintem cuki lehetsz. Nagyon bírom az alacsony csajokat.

26F. 181cm

márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
89%
17-es voltam! És nem értem egy betegséget miért kell le pontozni? Vagy inkább a tudatlanságot pontozák le? Mindegy de nem értem! Mert ha valaki 46 évesen is csak 142 cm magas / alacsony. Az ingább szomorú betegség ténye. És nem le pontozni kellene!
márc. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
45%
Senkit nem érdekelsz, a nők a magas pasikat akarják, a pasik meg az összes méretű lányt szereti
márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
67%

Láttam nőt magas pozícióban hasonló magassággal. (Én 165 ő meg az államig ért) Ne így állj hozzá. Nem magasság határozza meg hogy komolyan vesznek-e.

Ismerek 1 db férfit akit taszít ha egy nő alacsony, de mellé rengeteget, aki meg azt preferálja. Ne legyél ilyen kis negatív, az a lényeg. És főként ne az határozza meg az önképedet hogy random idegenek mit gondolnak rólad csupán azért mert alacsony vagy. Kisugárzás a fontos és találni fogsz valakit akinek így vagy tökéletes. Ami a magassarkút illeti, ha attól jobban érzed magad, léteznek kényelmes stabil darabok is és kis gyakorlással biztosabban tudsz majd bennük lépkedni.

márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!