Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, zavar vagy nem zavar...

Lányok, zavar vagy nem zavar titeket ha szőrösek vagytok odalent? Miért?

Figyelt kérdés

ápr. 14. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Zavar, csak
ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Zavar, mert csupa pisi lesz
ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem zavar, ha a fürdőruhán belül marad.
ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem összességében zavar a szőr magamon. Mármint, nem a kisebb pihékről beszélek, pl. combomon olyanok vannak, meg a karomon azért van szőrzet, se olyan erős, azt nem is szoktam bántani, szóval az nem zavar, de pl. "odalent", lábszár, hónalj... azok mind olyan területek, ahol erősebb a szőröm, és egyszerűen ha magamra ránézek, nem tetszik.
ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok. *de az se olyan erős
ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
100%
Zavar, mert nem érzem tisztának, nem higiénikus menstruációkor de pisiléskor sem, plusz sokat vagyok tornadresszben, amiből kilógna. Plusz talán PTSD mert gyerekkoromban amikor elkezdett nőni, akkor is mindig nagyon féltem, hogy ki fog lógni a dresszből és hogy emiatt csúfolni fognak.
ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Én nem szeretem mikor már teljesen visszanő vagy nagyobb. Borotválás után meg viszket, sebes, kipattog, mindegy mit használok rá. Úgyhogy a kettő között jó :D
ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!