Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Illik ez venni karácsonyra?

Illik ez venni karácsonyra?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy avonnal foglalkozom, így kézenfekvő az, hogy karácsonyra mindenki ezeket a termékeket kapja, mert erre futja csak.

Illik ilyeneket ajándékozni a másiknak, vagy azt hiszik azért adom, mert "BÜDÖS"ek?


Személy szerint én örülnék a testápolónak, spraynek, tusfürdőnek stb..., ezekre mindig szükség van nem?


2010. nov. 14. 17:26
 1/5 anonim válasza:
Szerintem igen is jó ötlet én is szoktam ilyesmiket venni.
2010. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is adtam már ilyet és örültek neki :) Egyáltalán nem vették rossz néven.
2010. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz!!!!!! Én a mikulás csomagba mindig kérek parfümöt, testápolót, vagy valami kencét:D Ezek mindig jól jönnek (ahogy te is írtad), és sose elég belőlük:)

20/L

2010. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én minden karácsonyra kapok valakitől legalább egy gagyi avonos ékszerszettet, ami egy két év alatt megcsúnyul, majd kidobom úgy, hogy nem is volt rajtam. Az mindenképp gáz sztem. Az ilyen tusi, testápoló megint olyan dolog h én nem örülnék/örülök ha ilyesmit kapok, mert mindenkinek megvan a kedvenc márkája, termékcsaládja amit megvesz magának a bevásárlással. Kb olyan mintha egy kiló cukrot adnál... A parfüm, és a smink járható út sztem, de azt is csak úgy ha elötte megbeszéled, h pontosan milyet, melyiket szeretné. De az meg már nem ajándék.

Én kihagynám az avon karácsonyt.

2010. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindegyik hasznos volt!
2010. nov. 14. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!