Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mutat minden tükör más...

Miért mutat minden tükör más képet?

Figyelt kérdés
csak velem van ez?, mitől lehet?:D
2010. nov. 23. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyban függ a fényviszonyoktól, a tükör minőségétől (van, amelyik hullámosabb, és az már torzít). A bolti tükrök sokszor csalnak, soványítják a vásárlót :-S, ami sztem elég csúnya dolog... Meg még az is befolyásolja, hogy épp mi van rajtad, milyen a színe, szabása...:)
2010. nov. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én sokszor belenézek az üzletekben a tükrökbe és egy nagyvalagú, vastagcombú 70-80 kilós debellát látok, annyira torzítanak. Még azon csodálkozom, hogy ilyen előnytelen tükrök mellett eladnak egy ruhát is:S


Arról meg ne is beszéljünk, hogy a próbafülkében a fényviszonyok: extra puffadt bőr, táskás szemek, minden egyes mitesszer látszik:P

Utálom...


Ja és kb. 52 kg vagyok...

2010. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!