Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a képről?...

Rendesfiú/19 kérdése:

Mit gondoltok erről a képről? Mennyire lett rossz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kissé homályos lett sajna, de elkapkodtam és már nem tudtam visszavonni:( (háttér direkt homályos)

Szóval ha valaki oltogatni akar, akkor lehetőleg ne ezzel:)

És azt is tudom, hogy nem sok látszik a képen, de nem is ez volt a lényeg:) Csak szeretek "alkotni" és érdekelne mások véleménye:) Előre is köszönöm a normális hozzászólásokat:)


[link]


2010. dec. 15. 23:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hát...ööö...nem akarlak bántani, de ez a nyelvkidugós-nézzükszenvedélyesenakamerába nézés nekem nem nagyon tetszik. De amúgy az alap elgondolás nem rossz. :) És helyeske vagy. ^^
2010. dec. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
ööö. és melyik az alkotás, a háttér, vagy a kép? amúgy nem látok rajta semmi érdekeset.
2010. dec. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
jól van , tudom ,hogy gagyi, csak próbálkozok:$
2010. dec. 15. 23:59
 4/23 A kérdező kommentje:
ja és a nézés nem szenvedélyes, csak a fények miatt tűnik úgy:D
2010. dec. 16. 00:00
 5/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be. Giccses. Mobilról netezek, ezért apránként töltődött be a kép, először a hátteret láttam, hmm gondoltam, ez jó lesz, olyan misztikus, aztán megláttam rajta a fazont(téged) és egyből fujj de ocsmány kép. Ezt nem rád, a személyedre értem, hanem az összhatásra! Szóval nem jön be, bocsi
2010. dec. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Jóvanna, nem bántásból írtam, de tényleg semmi figyelemfelkeltő. Mi a cél, amit szeretnél elérni a képpel? (Mármint a hatás, amit el akarsz vele érni?) Mert hátha kapsz egy-két jó tanácsot. Az mindenesetre tök jó, hogy a lendület megvan benned, hogy csinálj valami érdekeset, és a negatív(ocska) véleményekre kedvesen válaszoltál :)
2010. dec. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
most en is mobilrol vagyok. Arra az ocsmanyra nem reagalnek sokat....de kicsit erzekeny a lelkem,, szoval rosszul esett. De inkabb ugy nezem, h oszinte voltal. Amelyik lany meg nem bantaskent irta, az eleg rendesnek tunik. igazabol csak olyat akarok csinalni, ami ok minkdenkinek tetszik. de elobb itt mutatom meg, mielott szemelyes ismerosok is latnak. bocsi az ekezetek miatt, engem is idegesit, foleg agybol fekve irni. koszi a tanacsokat.
2010. dec. 16. 00:32
 8/23 anonim ***** válasza:
Hát hallod, ez LoL! :D Mint valami nagyon rossz perverz! :D Szóval valami más képpel esetleg. Bár nekem sablonos és kicsit giccses, magadat meg nagyon nem jól retusáltad, csak homályos az egész, olyan, mint amikor 13évesek próbálják magukat Edward Cullenné szerkeszteni. :D Amúgy nem vagy rossz alap szerintem, de egy mosolygós vagy esetleg komoly képpel többre jutnál, az ilyen ökör képek max akkor okék, ha nincsenek szerkessztve és rajta vannak a haverok meg két üveg tömény és egy rekesz sör. :D
2010. dec. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Tényleg nem akartalak megbántani...ezért is irtam oda, hogy az összhatás számomra "ocsmány" és nem te!

23 éves lány vagyok, lehet, hogy a tiniknek épp ez jön be, szóval ez amolyan "izlések és pofonok" dolog.

A nyelvedet tényleg ne dugdosd ki a képeken, mert ez inkább perverznek tünhet egy nő szemében mint "csábitónak"

Ha nem dugtad volna ki rajta, talán az ocsmány szó nem is jutott volna eszembe :)

De még próbálkozz, előbb utóbb jó lesz az. Az önbizalmadat meg ne érezd megcsorbulva, nem a külsőd ellen irányult a véleményem!

szio

2010. dec. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Jézusom! Ne csinálj ilyet többé, ígérd meg! Nagyon béna.
2010. dec. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!