Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek...

Lányok! Mi a véleményetek erről? Ti is igy gondoljátok/Dukai Regina/?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=2mmOA1wwxOI


Sztem igaza van.


2010. dec. 30. 13:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igaza van.Nem pénz kérdése...láttam már nagyon gazdag csajt csupa márkásban, mégis rossz volt az egész, és láttam már épp tehetős csajt fantasztikusan kinézni, pedig csak kínais ruhái vannak. Nem pénz, hanem ízlés kérdése.
2010. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Kövér vagyok. Nem molett, nem duci, hanem kövér.


És igen, igaza van abban, hogy nem szép, amikor egy molett/duci/kövér lány olyan ruhát visel, amiből kint van a hasa, popsija, stb. (Vagy azért, mert kicsi rá a ruha, vagy azért, mert lecsúszik/felcsúszik)


De abban, hogy az öltözködés nem pénz kérdése, abban nincsen igaza. Ugyanis nagy méretet (ami fiatalos, nem nagymamis), nagyon kevés bolt árul/tart. Pl. a H&M-ben szerintem 42-es méretnél nincs is nagyobb. Szóval nehéz nagyméretű, fiatalos ruhát találni, elfogadható áron. (Amikor meg a fehérnemű boltban úgy néz rám az eladó, hogy ekkora mellre melltartót, akkor nagyon ki tudok borulni [85/C])


Egyébként szerintem Dukai Regina nem egy okos nő. Diploma ide, diploma oda.

2010. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Én is akkorát hordok, mármint melltartót. És rohadt nehezen találok magamra. Mert egy csomó van ugye, amibe C van írva, de valójában B-s.:-S

D-s mégis van mindenhol, az meg nekem nagy.:-S

2010. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen, nem szép ha kint van a duci lányok hasa. De az öltözködés igenis pénz kérdése. A kinaiban nincs pl. egy duci, magas lányra nadrág, vagyis van, de nagyon ritkán. A legtöbbször nagyon csipőfazonúak, és az is nagyon gázul van szabva. (Egyforma nagy a fenekénél, meg elöl is) Vagyis a fenekedről lecsúszik, de közben elöl meg felér a köldöködig, és nem passzol a combodra. Ilyenek a kinais nadrágok... :S Nekem is van olyan gatyóm, ami nem passzol tökéletesen, de igyekszem hozzá normális felsőt venni, hogy ne látszódjon. Mit csináljak, ha nem engedhetem meg magamnak a drágábbat?
2010. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ez így van.

Plusz a kínai XXL-es méret megfelel kb egy normál L-esnek.

Én 42-es méretet hordok, de van, hogy nincs rám való farmer kínaiban. Máshol meg nem tudok venni.

2010. dec. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a nagyméretű ruhák sokkal drágábbak.

A szokásos "fiatalos" boltokban (pl. H&M, Newyorker, Orsay, Zara) nincsenek igazán nagyméretű ruhák. És nem arról beszélek, hogy van akin 5-10 kiló felesleg van,mert az talál magának dolgokat, hanem azokról, akik pl. 30-40 kiló felesleggel rendelkeznek. A kínaiban főleg esélytelen.

Maradnak az idősebb korosztálynak való boltok, ahol min. 2szeres áron tudok beszerezni egy sima nadrágot. Meg is veszem, mert valamiben járni kell, de így a 3-4 nadrág helyett, max. 2ben tudok járni. Többre sajnos nem telik.


Nekem nincs bajom Dukaival, de az biztos, hogy fogalma sincs milyen nehéz egy telt, kövér nőnek normális ruhát találnia, elfogadható áron.

2010. dec. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
énmár vettem kínai nacit, 2 is van, és tökéletes, de komolyan. sehol sem kaptam magamra megfelelő hosszúságú nadrágot, de ez a 2 mindenhogy pont jó rám. tudom h baromi ritka, énis nagyon meglepődtem h hogylehet ez tökéletes?
2010. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a ducis dologban van igaza,na de az öltözködés nem pénz kérdés? Igen a nagyon szegények se meztelenül járkálnak az utcán,na de nem is olyan ruhában amire azt lehetne mondani,hogy ejha vagy legalább annyit,hogy átlagosan öltözködik.
2010. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
végül is kinek mi a pénz, van akinek 10ezer semmi....van akinek minden...
2010. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!