Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ciki az olyan srác...

Lányok! Ciki az olyan srác aki Simsonnal közlekedik?

Figyelt kérdés
16vagyok, el szeretnék kezdeni motorozni és egy Simsont néztem ki. Ezzel főleg inkább közlekedni szeretnék, mert unom a villamost/buszt. Ez okból venném. De előtte azért érdekelne főleg a lányok véleménye, mert egy átlag (nem motoros- értem ezalatt) is megismer egy Simsont, de nem tudom, hogy ebből ugye nem azt a dolgot szűri-e le, hogy a srác egy falusi paraszt? Nem tudom igazából. Vagy esetleg tökre közömbös vagy azért jobb mint a robogósok? Aki nem tudná milyen egy Simson, annak itt a kép!;) [link]
2011. jan. 5. 16:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Vároban fura lehet sztem, de mondjuk 20 év alatt semiképpen nem gáz, mert senki nem harley-val kezdi (meg ugye azt nem is lehet, mert nem kapod meg nagymotorra a jogsit enyi idősen).

A robogónál mindenképpen jobb, és sztem tanulni kiváló a simson. Mondjuk nem az a csajozós motor, felvágni meg vagánykodni biztosan nem lehet vele...

2011. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
*városban
2011. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nem jön be, őszintén szólva szerintem gáz. De van akinek ez is jól tud állni, ha van hozzá stílusa.

Ismerek olyan pasit, aki Simsonnal jár, és tök aranyos vele.

2011. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
[link] és pl az ilyen, új motorok, de klasszikus stílusúak ez hogy jön be?
2011. jan. 5. 16:56
 5/32 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2011. jan. 5. 16:56
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ha az illető nem falusi paraszt bunkó módjára viselkedik. De én elfogult vagyok a motorosokkal szemben. :)
2011. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
amit utoljára linkeltél motor, az nem rész ki rosszul
2011. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Most csajozni akarsz, vagy közlekedni?
2011. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
közlekedni, de nem ér meg annyit, (akkor inkább buszozok) hogy előítéletekkel közelítsenek meg ezáltal.
2011. jan. 5. 17:04
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
én az első motor(simson) láttán ezt gondolnám:úristen de jópofa,nekem ism kell egy ilyen,milyen jófej lehet......és ha még helyes is vagy......:)
2011. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!